Król pop, Michael Jackon nie żyje

Miał wrócić w lipcu na scenę.

[']

Michael Jackson nie żyje Król pop miał 50 lat. Michael Jackson został zabrany w czwartek wieczorem do szpitala po tym, jak doszło u niego do zatrzymania akcji serca. Zmarł pomimo akcji reanimacyjnej Michael Jackson został zabrany w czwartek wieczorem do szpitala po tym, jak doszło u niego do zatrzymania akcji serca. Według niepotwierdzonych informacji piosenkarz nie oddychał, kiedy znaleźli go ratownicy medyczni. Według portalu TMZ.com Michaela Jacksona nie udało się uratować, LATimes.com informował, że piosenkarz jest w śpiączce. Nie powołując się na źródła, portal informuje, że piosenkarz nie żył już w momencie przybycia do jego posiadłości karetki. Wiadomo było wcześniej, że Jackson miał zatrzymanie akcji serca i niewyczuwalny puls, którego - według TMZ.com - nie udało się przywrócić. Początkowo inne media nie potwierdzały tej informacji, jednak o 00.15 w piątek naszego czasu także "Los Angeles Times" podał, powołując się na lekarzy, że Michael Jackson zapadł w śpiączkę z której się nie wybudził i zmarł. 50-letni Jackson miał 13 lipca rozpocząć swój wielki powrót na scenę poprzez koncerty w Londynie, które miały trwać aż do marca 2010 roku. Piosenkarz od dwóch miesięcy ćwiczył w Los Angeles.

 

Michael Jackson został zabrany wieczorem do szpitala po tym, jak doszło u niego do zatrzymania akcji serca. Według niepotwierdzonych informacji piosenkarz nie oddychał, kiedy znaleźli go ratownicy medyczni. Według portalu TMZ.com Michaela Jacksona nie udało się uratować, LATimes.com informuje natomiast, że piosenkarz jest w śpiączce.

 

Nie powołując się na źródła, portal informuje że piosenkarz nie żył już w momencie przybycia do jego posiadłości karetki. Wiadomo było wcześniej, że Jackson miał zatrzymanie akcji serca i niewyczuwalny puls, którego - według TMZ.com - nie udało się przywrócić.

Początkowo inne media nie potwierdzały tej informacji, jednak o 00.15 naszego czasu także "Los Angeles Times" podało, powołując się na lekarzy, że Michael Jackson zapadł w śpiączkę z której się nie wybudził i zmarł.

 

50-letni Jackson miał 13 lipca rozpocząć swój wielki powrót na scenę poprzez koncerty w Londynie, które miały trwać aż do marca 2010 roku. Piosenkarz od dwóch miesięcy ćwiczył w Los Angeles.

 

Michael Jackson miał 50 lat. Zatrzymało się jego serce.