Katy Perry nago w wannie

I z pizzą! Co głód robi z człowieka!
Katy Perry w wannie Katy Perry jest w trakcie trasy koncertowej, ale poczuła się źle we Włoszech. Katy Perry zrobiła sobie zdjęcie nago w wannie i... z pizzą. Zamieściła je na Twitterze. Chciała dać w ten sposób wyraz swojemu uwielbieniu dla jedzenia. Dokładnie w Mediolanie złapało ją jakieś choróbsko, przez które nie mogła jeść przez trzy dni. Wyobrażacie sobie, co czuła po takim okresie na widok jedzenia? "Dlaczego po trzech dniach niejedzenia jedyne, o czym myślę, to żarcie? Ono się do mnie uśmiecha. Nęci mnie jak seksualna pokusa" - napisała na serwisie Twitter. A dla ukazania swojego uwielbienia do żarcia, zrobiła sobie zdjęcie, które umieściła na serwisie. Naga aktorka leży w wannie, a jedynym, co ją zasłania jest taca z wielką... pizzą.

Katy Perry jest w trakcie trasy koncertowej, ale poczuła się źle we Włoszech. Dokładnie w Mediolanie złapało ją jakieś choróbsko, przez które nie mogła jeść przez trzy dni. Wyobrażacie sobie, co czuła po takim okresie na widok jedzenia?

 

 - Dlaczego po trzech dniach niejedzenia jedyne, o czym myślę, to żarcie. Ono się do mnie uśmiecha. Nęci mnie jak seksualna pokusa - napisała na serwisie Twitter.

 

A dla ukazania swojego uwielbienia do żarcia, zrobiła sobie takie to zdjęcie:

 

 

fot. Twitter.com