Chris przyznał się do winy!

Brown w ostatniej chwili zmienił zdanie i przyznał, że dopuścił się pobicia Rihanny.
Chris przyznał się! Brown zmienił zdanie i przyznał, że dopuścił się pobicia Rihanny Wczoraj odbyła się rozprawa sądowa w sprawie pobicia Rihanny przez Chrisa Browna. Po raz pierwszy artysta otwarcie powiedział, że pobił swoją byłą dziewczynę. Wczoraj odbyła się rozprawa sądowa w sprawie pobicia Rihanny przez Chrisa Browna. Po raz pierwszy artysta otwarcie powiedział, że pobił swoją byłą dziewczynę. Jak pisze "Dailymail", muzyk nie pójdzie siedzieć do więzienia, ale za to przez 180 dni będzie wykonywały prace publiczne. Do jego obowiązków będzie należało np. mycie samochodów ciężarowych czy sprzątanie śmieci na ulicach. Na tym się nie kończy kara Browna. Muzyk ma zakaz zbliżania się do Rihanny! Do tego ma 5 letni nadzór prokuratorski. Musi raz na trzy miesiące zjawiać się w sądzie. Rihanna nie była obecna na sali sądowej podczas odczytywania wyroku. Pojawiła się na niej (ubrana na czarno) dopiero po tym jak Chris opuścił gmach sądu. Wtedy sędzia wyjaśnił jej umowę. Koszmar Rihanny w końcu się skończył!

Wczoraj odbyła się rozprawa sądowa w sprawie pobicia Rihanny przez Chrisa Browna. Po raz pierwszy artysta otwarcie powiedział, że pobił swoją byłą dziewczynę. Jak pisze "Dailymail", muzyk nie pójdzie siedzieć do więzienia, ale za to przez 180 dni będzie wykonywały prace publiczne. Do jego obowiązków będzie należało np. mycie samochodów ciężarowych czy sprzątanie śmieci na ulicach. Na tym się nie kończy kara Browna.

 

Muzyk ma zakaz zbliżania się do Rihanny! Do tego ma 5 letni nadzór prokuratorski. Musi raz na trzy miesiące zjawiać się w sądzie. Rihanna nie była obecna na sali sądowej podczas odczytywania wyroku. Pojawiła się na niej ( ubrana na czarno) dopiero po tym jak Chris opuścił gmach sądu. Wtedy sędzia wyjaśnił jej umowę. Koszmar Rihanny w końcu się skończył!

 

 

 

Chris Brown pobił Rihannę | wideo

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Chris przyznał się do winy!
Zaloguj się
 • aga_xd

  Oceniono 7 razy 7

  O jaa...Co za nowina. Przecież każdy na świecie wiedział, że Chris ją pobił. Miał się do czego przyznawać. xd

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  ...to bylo wiadome ze nie pojdzie siedziec...gdyby to np jakas zwykla osoba zrobila to co on...to napewno by poszla siedziec...ale ze to jest gwiazda...to nie...!!! ale przynajmniej bedzie sprzatal smieci na ulicach...!!! IDIOTA..!! dobrze mu tak!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  dobrze mu tak!!

 • leleth

  Oceniono 15 razy 5

  Może i lepsze są prace społeczne, w więzieniu stałby się jeszcze gorszy. Jednak dla damskich bokserów polecam kastracje, testosteron spada całkowicie i zero agresji.

 • avriltoja

  Oceniono 3 razy 1

  180 dni to dla niego za malo ;/ Jego powinni ZAMKNAC.!!

 • orange

  Oceniono 9 razy 1

  II= ISTNY IDIOTA.-SORRY CHRIS TO PRAWDA.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  Alee karaa. ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 1

  Oj jaki biedny, będzie musiał umyć samochód, a jak umyje to kogoś innego skatuje i tak w kółko.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 1

  No i dobrze mu tak .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX