Chciała trzy gwiazdki...

... a zrobił jej 56! Zastanówcie się przed zrobieniem tatuażu.

Historia mrożąca krew w żyłach. Pisze o niej Deser.pl:

Kimberley Vlaeminck, młoda kobieta z miejscowości Kortrijk (zachodnia Belgia) tłumaczy, że w czasie wykonywania tatuażu zasnęła. Przeciwko tatuażyście złożyła pozew. O sprawie napisała flamandzka gazeta "Het Laatste Nieuws".
Belgijka powiedziała gazecie, że do salonu tatuażu, działającego w mieście od początku roku, poszła w niedzielę z przyjacielem, ojcem i rodzeństwem.
Tłumaczyła, że poprosiła o wytatuowanie trzech małych punktów, ale tatuażysta przekonał ją do rysunku trzech gwiazdek. W czasie tatuowania zupełnie nie czuła bólu i zasnęła, bo była zmęczona - mówiła gazecie.
- Naliczyłam 56 gwiazdek, to przerażające - powiedziała Kimberley. Belgijka dodała, że od tego wypadku nie wychodzi z domu i chce mieć tatuaż usunięty laserem, co kosztuje kilka tysięcy euro.

Tatuator twierdzi, że tak właśnie miało być...

 

Więcej o:
Komentarze (128)
Chciała trzy gwiazdki...
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 22

  tak i oczywiście rodzina nic nie zauważyła? Śmiechu warte. To, co oni robili tez spali? bo większość się przygląda jak powstaje tatuaż. Poza tym nie wierzę w to, że laska zasnęła. Po pierwsze nie da się zasnąć przy robieniu tatuażu szczególnie na twarzy. Po drugie tatuażysta widząc, że jest zmęczona odmówiłby zrobienia tatuażu póki nie odpocznie a jeśli nie to już na pewno przerwałby tatuowanie widząc, że zasypia. Przecież to nielogiczne gdzieś jej ta głowa musiała opaść jak zasnęła a to już problem dla tatuażysty bo mu to uniemożliwia wykonanie pracy. Ściemnia laska i tyle.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  ale przeciez robienie tatuazy troche boli. na pewno nie mogla zasnąć. :|:|

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  Wydaje mi się ze nie porozumiała się z tatuazzystą..
  W artykule pisze coś o 3,, i o gwaizdkach.. zauważcie że na twarzy można łatwo zauważyć że te gwiazdki w całości dają cyfre 3.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  pewnie powiedziala.."zrob mi trojke z gwiazdek.." no i zrobil!...buhahahahahahaha

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  BIEDNA NIE WYCHODZI Z DOMU,BO SIĘ WSTYDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZKODA TYLKO,ŻE ZA KASĘ POKAZUJE SIĘ W TV I ROBI FOCIE DO GAZET!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  jak mozna zasnac podczas tatuowania, zwlaszcza na twarzy!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Ja bym nie zasnęła z bólu! Mi się wydaje, że ona coś kręci ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  jak można tatuażu na twarzy nie czuć ??!!! na bank chciała sobie tylko zrobić ,ale jak wróciła do domu to matka rodzice się na nią darli a poźniej zobaczyła ,że jej ryj nie wygląda tak jak chciała żeby wyglądała. Poza tym tatuażyści doskonale wiedzą czym grozi popełnienie blędu podczas tatuowania(mam na myśle krzywy rysunek , błędy czy zakażenie) i skoro ona chciała 3 gwiazdki to musiał jej 3 zrobić , bo gościu wiedział że dostanie nieźle po dupie ..... a ta żałosna historyjka o zaśniećiu bo nie czuła bólu przechodzi ludzkie pojęcie Oo

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  ona zasnela ale przeciesz byl jej przyjaciel ojciec i rodzenstwo to oni mogli poiwiedsziec tatuazysnie zeby wiecej nie robil co nie widzieli niby?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX