Miley rzuciła swojego chłopaka?

Woli wokalistę w swoim wieku niż modela bielizny?
Miley rzuciła chłopaka? To śmieszne, ale tą sprawą żyją całe USA. Miley Cyrus spektakularnie rozstała się ze swoim chłopakiem Justinem Gastonem. Plotkuje się, że za całą sprawą stoi stara miłość, czyli Nick Jonas. Miley Cyrus spektakularnie rozstała się ze swoim chłopakiem Justinem Gastonem. Plotkuje się, że za całą sprawą stoi stara miłość, czyli Nick Jonas. Miley została zaproszona do nagrania jednego numeru z Jonas Brothers i wystąpiła w teledysku. Podobno uczucie rozkwitło na nowo. "Moje serce jest rozdarte...wszystko przez Ciebie" - napisała Miley na swoim profilu w serwisie Twitter.com. Kilka chwil później, gwiazdka sprostowała, że to fragment piosenki, którą właśnie pisze, jednak osoby z jej otoczenia twierdzą, że to jej wiadomość dla fanów o związku z innym chłopakiem. Justin nie wytrzymał i dodał coś od siebie: Nie byłem tak bardzo zdołowany od bardzo dawna - napisał na Twiterze. Dziwne tylko, że całe zamieszanie zeszło się w czasie z promocją nowego albumu Jonas Brothers. Tani chwyt marketingowy? Podejrzewamy, że tak.

To śmieszne, ale tą sprawą żyją całe Stany. Miley Cyrus spektakularnie rozstała się ze swoim chłopakiem Justinem Gastonem. Plotkuje się, że za całą sprawą stoi stara miłość, czyli Nick Jonas. Miley została zaproszona do nagrania jednego numeru z Jonas Brothers i wystąpiła w teledysku. Podobno uczucie rozkwitło na nowo.

Moje serce jest rozdarte...wszystko przez Ciebie - napisała Miley na swoim profilu w serwisie Twitter.com.

Kilka chwil później, gwiazdka sprostowała, że to fragment piosenki, którą właśnie pisze, jednak osoby z jej otoczenia twierdzą, że to jej wiadomość dla fanów o związku z innym chłopakiem.

 

 

Justin nie wytrzymał i dodał coś od siebie:

Nie byłem tak bardzo zdołowany od bardzo dawna - napisał na Twiterze.

Dziwne tylko, że całe zamieszanie zeszło się w czasie z promocją nowego albumu Jonas Brothers. Tani chwyt marketingowy? Podejrzewamy, że tak.