Barack Obama spełnia przedwyborcze obietnice

Przynajmniej on jeden.
Obama spełnia obietnice Każdy świeżo upieczony prezydent powinien zacząć spełniać obietnice wyborcze W kampanii Barack obiecał swojej żonie, że po skończeniu całego tego zamieszania zabierze ją... na przedstawienie na Broadwayu. W końcu udało mu się to zrobić. Każdy świeżo upieczony prezydent powinien zacząć spełniać obietnice wyborcze, które złożył swoim wyborcom. Barack Obama doskonale o tym wie, ale nie zapomniał o obietnicach w stosunku do najbliższych - córki dostały wymarzonego pieska Bo. Teraz przyszła kolej na żonę, Michelle. W czasie kampanii Barack obiecał swojej największej podporze, czyli żonie, że po skończeniu całego tego zamieszania zabierze ją... na przedstawienie na Broadwayu. W końcu udało mu się to zrobić, ale nie obyło się bez kontrowersji. Różne środowiska zaczęły zarzucać prezydentowi, że przepuszcza pieniądze podatników na bzdety, kiedy szaleje kryzys i upadają firmy. Zarzuty o wykorzystywanie podatków na przyjemności zostały szybko skomentowane przez Biały Dom. A czy facet nie może tak po prostu zabrać żony do teatru? Nie jego wina, że jest prezydentem USA.

Każdy świeżo upieczony prezydent powinien zacząć spełniać obietnice wyborcze, które złożył swoim wyborcom. Barack Obama doskonale o tym wie, ale nie zapomniał o obietnicach w stosunku do najbliższych - córki dostały wymarzonego pieska Bo. Teraz przyszła kolej na żonę, Michelle.

 

W czasie kampanii Barack obiecał swojej największej podporze, czyli żonie, że po skończeniu całego tego zamieszania zabierze ją... na przedstawienie na Broadwayu. W końcu udało mu się to zrobić, ale nie obyło się bez kontrowersji.

 

 

Różne środowiska zaczęły zarzucać prezydentowi, że przepuszcza pieniądze podatników na bzdety, kiedy szaleje kryzys i upadają firmy. Zarzuty o wykorzystywanie podatków na przyjemności zostały szybko skomentowane przez Biały Dom.

 

A czy facet nie może tak po prostu zabrać żony do teatru? Nie jego wina, że jest prezydentem USA.

Więcej o:
Komentarze (21)
Barack Obama spełnia przedwyborcze obietnice
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 22

  dokładnie ;)) każdy ma prawo gdzieś wyjść ;)) to że jest prezydentem USA to inna sprawa a to że jest mężem i ojcem jeszcze inna ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 16

  spoko facet :]]
  no i co w tym, że do teatru pójdzie?? a poza tym, bilet nie jest chyba tak drogi, żeby PRZEPUSZCZAŁ pieniądze podatników. Ja nie mogę... :| co za ludzie :|

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  żeby tylko takie wydatki miał każdy prezydent:-)

 • szarancza

  Oceniono 16 razy 14

  jest niesamowity, w końcu normalny mądry człowiek na wysokim stanowisku, nie mam słów :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  ty na dole sam jestes zalosny(a)

 • kasiulinka28

  Oceniono 14 razy 12

  to że został prezydentem nie oznacza że musi zaniedbywac żone i dzieci każdemu sie wkońcu trochę od życia należy nawet prezydentowi.
  Gdyby nasz takie wydatki miał to by było dobrze a nie latanie samolotami i inne drogie pierdoły.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  najlepszy prezydent!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  o a nasz lechu gdzie był ? a nigdzie bo sie boi do ludzi pokazac po tych swoich obietnicach -cacankach

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Barack jest zajebisty! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX