Susan Boyle trafiła do szpitala!

Najpopularniejsza gospodyni domowa świata trafiła do szpitala.
Boyle trafiła do szpitala Najpopularniejsza gospodyni domowa świata trafiła do szpitala. Susan Boyle przeszła załamanie emocjonalne. Producenci programu postanowili wywieźć ją z hotelu do renomowanej kliniki The Priory w północnym Londynie Według informacji brytyjskiego "The Sun" Susan Boyle, która zajęła drugie miejsce w finale brytyjskiej edycji "Mam talent", przeszła załamanie emocjonalne. Podobno jeszcze przed finałem 48-letnia Boyle zachowywała się dziwnie. Producenci programu postanowili wywieźć ją z hotelu do renomowanej kliniki The Priory w północnym Londynie, w której leczyły się gwiazdy brytyjskiego show-biznesu, m.in. Amy Winehouse i Robbie Williams. Doniesienia o kiepskiej formie Boyle potwierdza rzecznik programu. - Susan jest wyczerpana i emocjonalnie wydrenowana. Zaoferowaliśmy jej nasze wsparcie i życzymy, by szybko wróciła do pełnego zdrowia - powiedział. Nic dziwnego, że Boyle nie wytrzymała psychicznie. Od kilku dni była typowana na faworytkę programu. Według informacji brytyjskiego The Sun i portalu interia.pl, Susan która zajęła drugie miejsce w finale programu Mam talent, przeszła załamanie emocjonalne.

Podobno jeszcze przed finałem, 48-letnia Boyle zachowywała się dziwnie. Producenci programu postanowili wywieźć ją z hotelu do renomowanej kliniki The Priory w północnym Londynie, w której leczyły się gwiazdy brytyjskiego show-biznesu, m.in. Amy Winehouse i Robbie Williams.

Doniesienia o kiepskiej formie Boyle, potwierdza rzecznik programu.

Susan jest wyczerpana i emocjonalnie wydrenowana. Zaoferowaliśmy jej nasze wsparcie i życzymy, by szybko wróciła do pełnego zdrowia - powiedział.

Nic dziwnego, że Boyle nie wytrzymała psychicznie. Od kilku dni była typowana na faworytkę programu.

Tutaj możecie obejrzeć finałowy występ Susan Boyle.
Więcej o:
Komentarze (26)
Susan Boyle trafiła do szpitala!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Susan Boyle została wykorzystana przez media. Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za takie wypowiedzi Sary MAy, która ujawnia kulisy telewizji - koncerny ją wykończą !!!!!!!!!!!!!!! Nie dajcie sie manipulować korporacjom

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  życzę zdrowia :-) SUSAN BOYLE!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  SZKODA BABKI ZYCZE ZDROWIA A SPIEWA SUPER I TO ONA POWINNA WYGRAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Potwierdzam...Klaudia Kulawik jest beznadziejna bierze się za takie trudne piosenki których nawet nie potrafi poprawnie zaśpiewać. nie należało się jej nawet to drugie miejsce ;/ Drugie powinni mieć AUDIOFEELS ;*

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  biedna :( życzę powrotu do zdrowia i gratuluję drugiego miejsca =D

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 6

  To jest wizerunek Dody za 25 lat!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  życzę szczęścia i powrotu do zdrowia

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  ładniejszego zdjęcia nie było???????????????

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  życzę powrotu do zdrowia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX