4-letnia córka Tysona nie żyje!

Tragedia, w którą trudno uwierzyć.
Córka Tysona nie żyje Tragedia, w którą trudno uwierzyć. 4-letnia Exodus, córka Mike'a Tysona, zmarła we wtorek w szpitalu. Exodus bawiła się na domowej bieżni. Pośliznęła się, a jej głowa zaplątała się w kabel Prawdą jest, że najwięcej niebezpieczeństw czai się na dzieci w ich własnych domach. 4-letnia Exodus Tyson, córeczka boksera Mike'a Tysona, zmarła we wtorek w szpitalu po odłączeniu jej od aparatury podtrzymującej życie. W przyczyny tej tragedii aż trudno uwierzyć. Mała Exodus bawiła się na domowej bieżni. Dziewczynka pośliznęła się, a jej głowa zaplątała się w kabel, który wisiał pod panelem. Znalazł ją 7-letni brat, który szybko zaalarmował matkę. Kobieta uwolniła córkę i próbowała ją reanimować. Exodus w tragicznym stanie trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Mike Tyson nie był w tym czasie obecny w domu. Przebywał w Las Vegas, ale zaraz po otrzymaniu informacji o wypadku, wrócił do Phoenix.

Prawdą jest, że najwięcej niebezpieczeństw czai się na dzieci w ich własnych domach. 4-letnia Exodus Tyson, córeczka boksera Mike'a Tysona, zmarła wczoraj w szpitalu po odłączeniu jej od aparatury podtrzymującej życie. W przyczyny tej tragedii aż trudno uwierzyć.

 

Mała Exodus bawiła się na domowej bieżni. Dziewczynka pośliznęła się, a jej głowa zaplątała się w kabel, który wisiał pod panelem. Znalazł ją 7-letni brat, który szybko zaalarmował matkę. Kobieta uwolniła córkę i próbowała ją reanimować. Exodus w tragicznym stanie trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie.

 

 

W tym domu doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

 

Mike Tyson nie był w tym czasie obecny w domu. Przebywał w Las Vegas, ale zaraz po otrzymaniu informacji o wypadku, wrócił do Phoenix.

 

 

Więcej o:
Komentarze (131)
4-letnia córka Tysona nie żyje!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 31

  co za różnica o jaką bieżnie chodzi i jak to się zaplontała co was to obchodzi ZMARŁO DZIECKO I TO JEST TRGEDIA

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 28

  "czemu jej nie pilnowali?" skąd do jasnej ch()lery wiesz, że jej nie pilnują??? masz dzieci?! chyba nie. za dzieckiem nie da się non stop, krok w krok wszędzie łazić! poza tym oni mają ich siedmioro! to, co się stało to tragiczny wypadek. pamiętaj, że czasem wystarczy chwila, tylko jeden moment... z resztą nikt z was nie wie, jak dokładnie było. współczuję okropnie.[*]

 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 27

  SUKA, GOWNIARA??????????? CCO ZAFRAJER TO PISAŁ???????????????????????CIEKAWE JAK BY TOBIE SIĘ COŚ TAKIEGO PRZYTRAFIŁO???????????? POJEB... CZŁOWIEKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 24

  "ma pecha"???!!! ludzie czy w wogole jesteście narmalni? zmarła jego córka a wy " ma pecha" zastanówcie się, to tak jagby wasze matki umarły i ktos by wam powiedział " masz pecha"

 • kasiulinka28

  Oceniono 37 razy 23

  Niestety Pan óg postanowił zgasic jej świeczkę życia nie ogrzeje już swoim ciepłem swoich rodziców.
  Sama jestem matka 2 dzieci i serce by mi na pół pękło gdybym straciła jedno z nich-Współczuję.
  Równiez tym z dołu współczuję inteligencji i ogłady za te komentarze brawo wychowanie macie jak pies z ulicy czyli Zadne!!!!!!1

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 22

  Współczuje tym niedorozwiniętym osobom, którzy pisza te wszystkie pierdoły.. Przecież to dziecko, nie da się całkowicie dziecka dopilnowac.. Myślę że to straszna tragedia i nie powinniście komętowac to w taki przykry sposób..

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 20

  Przykro jest o czymś takim czytać. Uważam że nie mamy prawa do osądzania rodziców-''za dzieckiem nie da się non stop, krok w krok wszędzie łazić!'' Współczuje im ze szczerego serca. Ja osobiscie po utracie dziecka byłabym załamana.

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 19

  Straszna tragedia!!!Już dziecinko aniołki sie tobą opiekują!!!

 • agus16

  Oceniono 20 razy 18

  do gościa który napisał że to pusta gó...ara....kur** jak przeczytałam twój komentarz to mi szczenka opadła cholera to dziecko miało tylko 4 lata!!!!!!!!!! jakbym cie na ulicy spotkała to bym ci morde obiła poj*** głupi!! szmato zasrana!! a rodzicom strasznie współczuje to okropne stracić dziecko i to jeszcze w taki sposób;(((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX