Mel B zakłada Spice Girls 2

Znowu dla kasy?
Powstanie Spice Girls 2 Kolejna reaktywacja dla pieniędzy? Melanie Brown, znana również jako Mel B, zatęskniła za zespołem. Zostanie gospodynią reality-show, w którym zostaną wybrane członkinie nowego Spice Girls Czasami wracamy z nostalgią do starych piosenek Spice Girls, ale z naciskiem na "czasami". Było, minęło i niech tak zostanie. Niestety nie, czeka nas wielki powrót spicetek w nowym wydaniu. Melanie Brown, znana również jako Mel B i Scary Spice, zatęskniła za zespołem. Z racji iż koleżanki raczej nie garną się do wspólnego śpiewania, wokalistka znalazła inny sposób. Zostanie gospodynią reality-show, w którym zostaną wybrane nowe członkinie nowego Spice Girls. - To wspaniała okazja, by znaleźć nieoszlifowane talenty - powiedziała zachwycona Mel B. Pytanie tylko, czy świat jest w stanie przeżyć to raz jeszcze.

Czasami wracam z nostalgią do starych piosenek Spice Girls, ale z naciskiem na "czasami". Było, minęło i niech tak zostanie. Niestety nie - czeka nas wielki powrót spicetek w nowym wydaniu.

 

 

Melanie Brown, znana również jako Mel B i Scary Spice, zatęskniła za zespołem. Z racji iż koleżanki raczej nie garną się do wspólnego śpiewania, wokalistka znalazła inny sposób. Zostanie gospodynią reality-show, w którym zostaną wybrane nowe członkinie nowego Spice Girls.

 - To wspaniała okazja by znaleźć nieoszlifowane talenty - powiedziała zachwycona Mel B.

Pytanie tylko, czy świat jest w stanie przeżyć to raz jeszcze.