Będzie rozwód!

Teraz mówi, że mąż jest jej całym życiem. Kilka dni wcześniej jakoś o tym nie pamiętała...
Będzie rozwód! Teraz mówi, że mąż jest jej całym życiem. Peter Andre złożył pozew o rozwód. Modelka Katie Price nie rozumie dlaczego jej mąż podjął taką decyzję. - On jest miłością mojego życia - przekonuje. Kilka dni wcześniej jakoś o tym nie pamiętała... Peter Andre złożył pozew o rozwód. Modelka Katie Price jest załamana. Twierdzi, że nie rozumie dlaczego mąż podjął taką decyzję i w oświadczeniu dla prasy przekonuje: - On jest miłością mojego życia i moim życiem. Tymczasem w piątek wieczorem najwyraźniej o tym zapomniała. W jednym z klubów kompletnie pijana flirtowała z pewnym mężczyzną, a w dodatku fałszując odśpiewała (chyba jedyny) przebój męża ''Mysterious Girl''. Uraziła jego dumę na dwa sposoby, piosenkarz nie wytrzymał. Peter Andre stwierdził: - Kiedy się napije, jest zdolna do wszystkiego. Wstępuje w nią diabeł i jest koszmarna. Para poznała się w reality-show i wytrzymała ze sobą niecałe cztery lata. Mają razem dwoje dzieci.

Peter Andre złożył pozew o rozwód. Modelka Katie Price jest załamana, twierdzi, że nie rozumie dlaczego mąż podjął taką decyzję i w oświadczeniu dla prasy przekonuje:

On jest miłością mojego życia i moim życiem.

Tymczasem w piątek wieczorem najwyraźniej o tym zapomniała. W jednym z klubów kompletnie pijana flirtowała z pewnym mężczyzną, a w dodatku fałszując odśpiewała (chyba jedyny) przebój męża ''Mysterious Girl''. Uraziła jego dumę na dwa sposoby, piosenkarz nie wytrzymał. Peter Andre stwierdził:

Kiedy się napije, jest zdolna do wszystkiego. Wstępuje w nią diabeł i jest koszmarna.

Para poznała się w reality-show i wytrzymała ze sobą niecałe cztery lata. Mają razem dwoje dzieci.