Michael Jackson może nie zagrać żadnego koncertu!

Nie pozwoli mu na to stan zdrowia.
Staruszek Jackson Michael Jackson może nie zagrać żadnego koncertu! Michael Jackson może nie zagrać żadnego koncertu! Lekarze biją na alarm. Jeśli wychudzony Michael nie zacznie więcej jeść, będzie za słaby na występ. Lekarze biją na alarm. Jeśli Michael Jackson nie zacznie więcej jeść, to grozi mu omdlenie w czasie któregoś z zaplanowanych na lipiec koncertów. Choć producenci show twierdzą, że Jacko jest w świetnej formie, inni mówią o dramatycznym wychudzeniu, które może poważnie zagrażać zdrowiu. Martwią się, że Michael jest zbyt słaby. Dostał polecenie jedzenia więcej, ale on nic sobie z tego nie robi i dalej je jak ptaszek - mówi źródło "The Sun". Oprócz tego Michael Jackson nadal zmaga się z infekcją skóry i cierpi z powodu dawnego urazu pleców. Może powinien dać już sobie spokój z tym występowaniem. Jeszcze zrobi sobie krzywdę...

Lekarze biją na alarm. Jeśli Michael Jackson nie zacznie więcej jeść, to grozi mu omdlenie w czasie któregoś z zaplanowanych na lipiec koncertów. Choć producenci show twierdzą, że Jacko jest w świetnej formie, inni mówią o dramatycznym wychudzeniu, które może poważnie zagrażać zdrowiu.

- Martwią się, że Michael jest zbyt słaby. Dostał polecenie jedzenia więcej, ale on nic sobie z tego nie robi i dalej je jak ptaszek - mówi źródło "The Sun".

Oprócz tego Michael Jackson nadal zmaga się z infekcją skóry i cierpi z powodu dawnego urazu pleców. Może powinien dać już sobie spokój z tym występowaniem. Jeszcze zrobi sobie krzywdę...

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (51)
Michael Jackson może nie zagrać żadnego koncertu!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 32

  tak czy inaczej Michael to król popu!!! nie ma drugiego tak zdolnego czlowieka jak on!!! czlowiek legenda;)
  jednak zawsze znajdą sie tacy którzy zerują na jego życiu osobistym i potrafią je spieprzyć plotkami...
  a w tym artykule widac sensacje i nic wiecej; piszecie zeby cos napisac..

 • Gość: Gość

  Oceniono 41 razy 29

  po prostu żal serce ściska czytając te wasze niektóre komentarze. najbardziej zirytował mnie komentarz, w którym ktoś stwierdził, że Michael przyznał, że lepiej być białym człowiekiem niż czarnoskórym. ja pier.dolę, ludzie kochani, on nic takiego nie mówił! odkąd pamiętam zawsze był mocno związany ze swoim pochodzeniem i nigdy się nie wstydził, że jest czarny. wybielanie skóry? zaprowadźcie mnie tam, gdzie taki zabieg się wykonuje, dopiero wtedy uwierzę, że takie coś istnieje. wyobraźcie sobie, że gwiazdy, to również ludzie i cierpią na takie same choroby jak wszyscy inni.
  cały czas ktoś na niego najeżdża, a ja się pytam - czy wy wszyscy wiecie, jakie on miał dzieciństwo? jaką ma spaczoną psychikę, przez swojego ojca? co on przeżywał? i dlaczego to wszystko robił? nie, nie wiecie tego. bo lepiej jest pier.dolić od rzeczy i wierzyć w te wszystkie złośliwe plotki, niż sięgnąć po jego autobiografię. i pomimo tego,że sama nie piszczę na jego widok - szkoda mi tego człowieka za takie życie, jakie ma. i to nie jest jego wina.
  i jeszcze jedno - czasopismo The Sun. wszystko mówi za siebie. to jest takie drugi polski `Super Express`, czy `Fakt`, w którym 85% to wymysły ludzi z bardzo dużą wyobraźnią. mam nadzieję, ogromną nadzieję, że Michael na koncertach w Londynie pokaże na co go stać i dosra tym wszystkim, którzy w niego nie wierzą. on jeszcze wam wszystkim pokażę... king of pop.

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 28

  O.K Mike nie wygląda teraz tak rewelacyjnie, ale ludzie przecież to nie jego wina.Niektórzy z was napisali że Michael się wybielał,że robił sobie mnóstwo operacji plastycznych...Ale to nieprawda!Żeby coś napisać trzeba najpierw wiedzieć a wy nic nie wiecie więc was uświadomię:MJ miał 2 operacje a biały jest dlatego że ma Vitiligo-wy niedouczone pacany(zwracam się do tych którzy pisali przeciwnie niż ja a zatem niezgodnie z prawdą).I ok mogę teraz dostać 100 minusów,ale NAPISAŁAM PRAWDĘ,bo Mike jest moim idolem...A poza tym, to co ja napisałam jest w KAŻDEJ NIE-PLOTKARSKIEJ STRONIE.

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 24

  co wy z tym wybielaniem skóry? NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK OPERACJA PLASTYCZNA- WYBIELENIE SKÓRY! on jest chory na albinizm nabyty, moja ciocia to też ma, ale na szczęście jest biała i plamy są praktycznie nie widoczne, używa specjalnych kosmetyków żeby pigment nie był widoczny, michael też takich używał, i dlatego teraz jest taki biały jak mąka bo jego skóra nie ma pigmentu- koloru! on tego nie chciał zawsze podkreślał że cieszy się z tego że jest czarny, a w wywiadzie z 1993 roku opowiada jaka straszna jest ta choroba- bielactwo, mówi też jak nakładali mu tony makijażu żeby nie było widać, wpiszcie sobie "Michael Jackson Vitiligo" i poszukajcie dowodów w postaci zdjęć to może zmienicie zdanie na temat jego skóry, a do operacji plastycznych się przyznaje nosa i brody.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 18

  chorego zrobili z niego media, dlaczego wszyscy piszą o tej rozprawie( w której i tak jackson został uniewinniony bo jak się okazało ojcu chłopca zależało na pieniądzach), a nie o tym ile pieniędzy przekazuje na dzieci afryki, chore dzieci, szpitale dla dzieci które zostały zbudowane za jego pieniądze? proste bo o pedofilu dziecięcym, geju, wybielonym, z od padniętym nosem, i zoperowanym bilion razy lepiej się zarabia! czy ludzie są aż tak naiwni żeby wierzyć w te bzdury?

 • kocica1

  Oceniono 20 razy 18

  Nie wierzę co pisze gazeta ,,The Sun''!!! Ja znowu w innej gazecie czytałam że Michaelowi Jacksonowi apetyt wrócił. A to że jest chudy bo na pewno dużo tańczy przygotowując się do koncertów a to wymaga dużo wysiłku. Niech te gazety i ludzie przestaną krytykować Michaela Jacksona!!!! Michael Jackson wracaj na scenę i pokaż że nadal jesteś Królem Muzyki POP!!! Fani na Ciebie czekają i wierzą w Ciebie!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 17

  Hola Plotku!To że"Michael Jackson MOŻE nie zagrać żadnego koncertu"to tylko przypuszczenie."MOŻE"a nie na pewno także przestań pieprzyć takie bezsensowne plotki.I rzeczywiście:piszecie żeby tylko napisać i macie gdzieś czy to prawda.....!

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 17

  Michael jaki by nie był i nie będzie zawsze bedzie wielkom gwiazdom zreszto jego piosenki są super nie co teraz ten szajs dla mnie to wielki człowiek i wielka gwiazda nawet po śmierci bedzie dalej zył a plotki jak to plotki muszom być!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  Ale co wam daje to że tak źle i kłamliwie o nim piszecie?Satysfakcję?!Wiecie co?Jesteście poje****.
  A ta dziewczyna co napisała tu pode mną ma CAŁKOWITĄ rację-popieram cię:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX