Międzynarodowy Dzień Paris Hilton 2009 już dziś!

O godzinie 15.00 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie rozpocznie się manifestacja w sprawie Paris Hilton!
Dzień Paris Hilton Czy wiedzieliście, że jest Międzynarodowy Dzień Paris Hilton? Międzynarodowy Dzień Paris Hilton wypada 3 maja. W Warszawie odbyła się manifestacja pod hasłem "Paris Hilton - szefem ONZ!" Wypada 3 maja. W niedzielę pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie ruszyła manifestacja pod hasłem "Paris Hilton - szefem ONZ!". W ten sposób uczestnicy wyrazić chcieli wyrazić swoje poparcie dla idei obsadzenia Paris w fotelu Sekretarz Generalnej Organizacji Narodów Zjednoczonych. Zdaniem organizatorów tegorocznej akcji Paris świetnie nadaje się na to stanowisko. Ma odpowiednie doświadczenie w kwestii interakcji międzyludzkich, a pokój na świecie jest jej zdaniem celem, do którego należy dążyć. Gwiazda posiada także obycie w świecie bankietów i rautów, które musiałaby jako głowa ONZ odwiedzać, a z racji młodego wieku jest w stanie wiele takich wydarzeń znieść. Formacja Różowe Saneczki, organizująca akcję, podkreśla także, że Paris sprawdziła się już, udając, że startuje w wyborach prezydenckich w USA po tym, jak została wykorzystana w kampanii przez jednego z kandydatów. Nagrała potem także piosenkę "Paris for President" oraz przygotowała swoją reklamówkę wyborczą. Obchody dnia Paris Hilton w tym roku dotarły także do Niemiec.

Czy wiedzieliście o tym, że Paris Hilton ma w kalendarzu swój dzień, który nazywany jest Międzynarodowym Dniem Paris Hilton? I to właśnie dziś jest ten dzień.

 

Punktualnie o 15:00 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie ruszy manifestacja odbywająca się pod hasłem "Paris Hilton - szefem ONZ!". W ten sposób uczestnicy wyrazić chcą swoje poparcie dla idei obsadzenia Paris w fotelu Sekretarz Generalnej Organizacji Narodów Zjednoczonych.

 

Zdaniem organizatorów tegorocznej akcji Paris świetnie nadaje się na to stanowisko. Posiada ona odpowiednie doświadczenie w kwestii interakcji międzyludzkich a pokój na świecie jest jej zdaniem celem, do którego należy dążyć. Gwiazda posiada także obycie w świecie bankietów i rautów, które musiałaby jako głowa ONZ odwiedzać a z racji młodego wieku jest w stanie wiele takich wydarzeń znieść. FRS podkreśla także, że Paris sprawdziła się już udając, że startuje w wyborach prezydenckich w USA po tym, jak została wykorzystana w kampanii przez jednego z kandydatów. Nagrała potem także piosenkę "Paris for President" oraz przygotowała swoją reklamówkę wyborczą.

 

Obchody dnia Paris w tym roku dotarły także do Niemiec. W Polsce głównym organizatorem akcji jest Formacja Różowe Saneczki.

 

Przyłączycie się do manifestacji?

 

Więcej o:
Komentarze (131)
Międzynarodowy Dzień Paris Hilton 2009 już dziś!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  Dziaj jest dzień Konstytucji 3 maja!A nie P.Hilton.Won mi z kalendarza!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  HEJ A WIDZIELISCIE JEJ TELEDYSK Paris for President TO DOPIERO MA NIEPOUKŁADANE W GŁOWIE I NA GŁOWIE.ŻENADA.PREDZEJ CAŁA AMERYKA BY Z GŁODY PADŁA I LUDZIE BY SIĘ POZABIJALI A DO TEGO 3 WOJNA SWIATOWA BY BYŁA!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  MY MAMY DZIEŃ KONSTYTUCJI 3 MAJA I ŻADNA SZTUCZNA LALA NIE WPIEPRZ*Y SWOJEGO WYMYŚLONEGO DNIA DO NASZEGO KALENDARZA!
  PSUJ MŁODZIEŻ W SWOIM KRAJU!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  to jest żenada...ludzie najpierw sie troszkę zastanówcie a później wypisujcie takie głupoty....jak wam sie w głowach poprzewracało to radze pie...ąć niezłego baranka głową o ściane a jak to nie pomoze to sznurek na szyje...bezmuzgie barany a co może jeszcze doda na prezydenta a rutowicz na dobrą wróżkę

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  TRZEBA BYC MEGA JEBNIETYM ZEBY WOGOLE TAKIE COS WYMYSLIC!GDYBY NIE KASA TATUSIA TO BY PEWNIE PODLOGE WYCIERALA NA DWORCU A TAK TO ROBI Z SIEBIE WIELKA PANIA

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  To jest chore

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  jasne jej twarz powinna być symbolem międzynarodowego dnia głupoty ! amerykańska głupota dotarła do Polski ... staczamy się !

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  wystarczy być głupim i bogatym aby zabłysnąć? Armagedon...

 • julieannkynn

  Oceniono 13 razy 9

  CO za pomysły... Paris i ONZ to jak ogień i woda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX