Czyje to dziecko? Odpowiedź

Zgadliście bez problemów, choć córeczka nie jest za bardzo podobna do mamusi. Kto to taki?

To oczywiście Harlow Winter Kate czyli przesłodka córeczka Nicole Richie. Jej niegrzeczna niegdyś mamusia, po jej narodzinach zamieniła się nie do poznania. Teraz jest wzorową matką i narzeczoną. Ojcem dziewczynki jest partner Nicole, Joel Madden członek zespołu Good Charlotte. Niedługo mała będzie miała rodzeństwo, bowiem jej mama jest w ciąży z bliźniakami.

Więcej o:
Komentarze (52)
Czyje to dziecko? Odpowiedź
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  kur.wa co jest? zauważyliście, że ostatnio wszystkie "gwiazdy" nagle rodzą bliżniaki ??? Kiedyś ciąza bliżniacza była rzadkością a teraz? Invitro jakieś czy jak?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Te co tak dzieci bronia to istne Matki Polki- jedyna aspiracja to rodzenie dzieci. DO GAROW.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 8

  a co w tym dziwnego ze ktoś nienawidzi małych dzieci? Po co kogoś obrażać? Ja sama nie cierpię tych małych smrodów i uważam ze słodkie to są cukierki a nie bachory!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Dziękuję za życzenia :) Oczywiście, że nie będę miała. Nie chcę ich, a poza tym w przeciwieństwie do niektórych potrafię się zabezpieczać i wiem co to znaczy świadome planowanie rodziny. To mój i tylko mój jak najbardziej świadomy wybór i jestem szczęśliwa. Będę chciała coś słodkiego to cukierka kupię ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 7

  To ja jestem tym Gościem, co tak go krytykujecie. Ja tylko chciałam wyrazić swoje zdanie, opinię. Czy by było Wam miło, jakbym napisała: ale z Ciebie kretyn i d****!
  Niektórzy dzieci lubią, nie którzy nie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 4

  ludzie ,mam jedno dziecko ,jest moim największym skarbem,jak dla każdej matki,ale strach o jego przyszlość czasem mnie powala,strach że na swojej drodze może spotkac niektórych z was

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Słodziutka dzidzia.....xD.Aż by się chciało ją zjeść....xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  Super że się zmieniła bo nie przepadałam specjalnie za nią.A teraz wszystko jest inaczej.Dla wielu ludzi jest nawet wzorem do naśladowania ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 2

  DO PONIŻEJ: KRETYN/KA. Dziecko, czy nie dziecko - to jest człowiek, chociaż mały i bezbronny. To zapewne ludzie tacy jak ty katują swoje dzieci. Ty ciebie powinno się nienawidzić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX