Chłopak Jamie Lynn Spears na intensywnej terapii

Ucierpiał w wypadku samochodowym, który sam spowodował. Policja już postawiła mu zarzuty. Co na to Jamie Lynn Spears, siostra Britney?
Na intensywnej terapii Chłopak Jamie Lynn Spears spowodował wypadek samochodowy Chłopak Jamie Lynn Spears trafił do szpitala i leży na oddziale intensywnej terapii. Wracając z wieczoru kawalerskiego, spowodował wypadek samochodowy Policja już postawiła mu zarzuty. Co na to siostra Britney? Casey Aldridge trafił do szpitala i leży na oddziale intensywnej terapii. Prawdopodobnie po tym, jak dojdzie do siebie, będzie musiał stanąć przed sądem - policja oskarżyła go o spowodowanie wypadku. 19-letni Casey Aldridge razem z kilkoma znajomymi wracał z wieczoru kawalerskiego swojego kuzyna. Nie wiadomo, czy był trzeźwy. 18-letnia Jamie Lynn Spears czuwa przy łóżku swojego chłopaka razem z członkami jego rodziny. Para ma 10-miesięczną córkę.

Casey Aldridge trafił do szpitala i leży na oddziale intensywnej terapii. Prawdopodobnie po tym, jak dojdzie do siebie, będzie musiał stanąć przed sądem - policja oskarżyła go o spowodowanie wypadku. 19-letni Casey Aldridge razem z kilkoma znajomymi wracał z wieczoru kawalerskiego swojego kuzyna. Nie wiadomo czy był trzeźwy.

 

18-letnia Jamie Lyyn Spears czuwa przy łóżku swojego chłopaka razem z członkami jego rodziny. Para ma 10-miesięczną córkę.