Bruce Willis będzie reklamował POLSKĄ wódkę

I dostanie za to naprawdę mnóstwo pieniędzy.
Willis w reklamie wódki I to w dodatku polskiej wódki! Bruce Willis będzie reklamował polską wódkę Sobieski. Zobaczymy go na reklamach w prasie. Za 4-letni kontrakt gwiazdor dostanie 16 milonów dolarów. Mówcie, co chcecie, ale z polskiej wódki możemy być dumni. Jest szeroko rozpoznawalna, ale firma Sobieski ma chrapkę na podbijanie nowych rynków - głównie chodzi o Chiny i Europę Zachodnią. Aby dobrze wbić się w rynek, potrzebna jest reklama, najlepiej z jakąś gwiazdą. W przypadku wódki Sobieski będzie to sam John McClane, czyli Bruce Willis. Podobno hollywoodzki gwiazdor już podpisał kontrakt z firmą Belvedere i to nie byle jaki. Jak podają zagraniczne serwisy, umowa została zawarta na cztery lata. Za każdy rok Willis otrzyma 4 miliony dolarów, co w efekcie zasili jego konto o 16 milionów! Reklam nie zobaczymy w telewizji ani na billboardach, a jedynie w prasie. Aktor ma również pojawić się w krajach objętych kampanią na imprezach promocyjnych. Oznacza to, że zawita również do nas!

Mówcie, co chcecie, ale z polskiej wódki możemy być dumni. Jest szeroko rozpoznawalna, ale firma Sobieski ma chrapkę na podbijanie nowych rynków - głównie chodzi o Chiny i Europę Zachodnią. Aby dobrze wbić się w rynek, potrzebna jest reklama, najlepiej z jakąś gwiazdą. W przypadku wódki Sobieski będzie to sam John McClane, czyli Bruce Willis.

 

Podobno hollywoodzki gwiazdor już podpisał kontrakt z firmą Belvedere i to nie byle jaki. Jak podają zagraniczne serwisy, umowa została zawarta na cztery lata. Za każdy rok Willis otrzyma 4 miliony dolarów, co w efekcie zasili jego konto o 16 milionów!

 

 

Reklam nie zobaczymy w telewizji ani na billboardach, a jedynie w prasie. Aktor ma również pojawić się w krajach objętych kampanią na imprezach promocyjnych.

 

Oznacza to, że zawita również do nas!

 

"Nowy, mokry i wytrawny. Tego jeszcze nie próbowałaś, Maleńka" - Bruce Willis reklamuje procenty