Basia Zielińska wróci do YCD?

Jedna z tancerek ma poważne problemy ze zdrowiem.
Basia wróci do YCD? Jedna z tancerek ma poważne problemy ze zdrowiem. Anna Kapera zasłabła i wylądowała w szpitalu. Lekarze chcą jej operować wyrostek. Czy w razie problemów jej koleżanka Basia Zielińska wróci do "You Can Dance"? W zeszłym odcinku z "You Can Dance" odpadła faworytka - Basia Zielińska. Jury było zszokowane, jednak taka była wola widzów. Jednak nie wszystko stracone. Być może tancerka wróci do walki o stypendium na Broadwayu, gdyż inna z tancerek ma problemy ze zdrowiem. Anna Kapera zasłabła przed pierwszym programem na żywo i wylądowała w szpitalu. Mimo to zatańczyła i przeszła dalej. Teraz nie będzie tak prosto, ponieważ tancerka dostała skierowanie na operację wyrostka robaczkowego, a to wyklucza taniec. Na razie Ania ubłagała lekarzy i zażywa leki, ale nie wiadomo, jak będzie się czuła przed kolejnym live'em. Na jej prośbę na próby przychodziła również dobra przyjaciółka Basia Zielińska. Czy w razie komplikacji z wyrostkiem zajmie miejsce koleżanki? Szkoda, gdyby Ania musiała zrezygnować, bo to jedna z niewielu wyrazistych uczestniczek tej edycji. Nie jest przynajmniej 16-latką.

W zeszłym odcinku z "You Can Dance" odpadła faworytka - Basia Zielińska. Jury było zszokowane, jednak taka była wola widzów. Jednak nie wszystko stracone. Być może tancerka wróci do walki o stypendium na Broadwayu, gdyż inna z tancerek ma problemy ze zdrowiem.

 

Anna Kapera zasłabła przed pierwszym programem na żywo i wylądowała w szpitalu. Mimo to zatańczyła i przeszła dalej. Teraz nie będzie tak prosto, ponieważ tancerka dostała skierowanie na operację wyrostka robaczkowego, a to wyklucza taniec. Na razie Ania ubłagała lekarzy i zażywa leki, ale nie wiadomo, jak będzie się czuła przed dzisiejszym live'em.

 

Na jej prośbę na próby przychodziła również dobra przyjaciółka Basia Zielińska. Czy w razie komplikacji z wyrostkiem zajmie miejsce koleżanki?

 

Szkoda, gdyby Ania musiała zrezygnować, bo to jedna z niewielu wyrazistych uczestniczek tej edycji. Nie jest przynajmniej 16-latką i jest jakaś.

 

 

Więcej o:
Komentarze (30)
Basia Zielińska wróci do YCD?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 17

  o co chodzi z tą 16-latką? ;| taka refleksja na zakończenie? marna...

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 16

  Ania ma ukończoną szkołę baletową,świetnie tańczy ,ma osobowość,szkoda by było gdyby jej zabrakło.Życzę jej zdrowia

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 16

  przepraszam...ale w czym jest gorsza 16-latka od 20-latki? ^^

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  ta, jury zawsze jest zszokowane, a juz najbardziej Egurolla... aż mu mowę odbiera i tak teatralnie wzdycha, kręci głową i przymyka oczy... i tak za każdym razem, czwartą edycję....

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 12

  ,,Nie jest przynajmniej 16-latką" Co to miało znaczyć? Ze nibi 16-latki mało umieją? Zastanówcie sie co piszecie! Żal!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 11

  ej kurde co wy macie do 16-latek. to że są młode nie swiadczy, ze są sztuczne czy ze mało umieją. pomyślcie nad tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Bardzo denerwuje mnie dyskryminacja, a wy no cóż...właśnie to robicie, Wasz komentarz o tym, że dziewczyna przynajmniej nie jest 16-latka jest dla mnie bardzo żenujący. Czasami 16-latki są o wiele bardziej utalentowane niż takie 20-sto paro letnie dziewczyny. Nie wiem co chcieliście wskórać takim komentarzem ale dla mnie jesteście po prostu śmieszni i żałośni.

 • kamilka9000

  Oceniono 10 razy 8

  do gościa : Bo jak dziewczyna odchodzi to muszą ją zastąpic inną dziewczyną, to chyba oczywiste, nie ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  ona jest fajna, nie powinna odpaść.1!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX