Perez Hilton zbeształ Miss Kalifornii

Ona jest głupią dz***ką! - powiedział najsłynniejszy amerykański bloger.

Perez Hilton osiągnął status gwiazdy, choć zaczynał od pisania o nich. Teraz sam traktowany jest jak największy celebryta, stąd jego pojawienie się w jury wyborów Miss USA.

Perez, jako jawny homoseksualista, miał przyjemność zadać pytanie Miss Kalifornii. Dotyczyło oczywiście spraw mu bliskich, czyli opinii na temat związków osób tej samej płci.

- Sądzę, że małżeństwa powinny być zawierane pomiędzy kobietą i mężczyzną. Nie chcę nikogo urazić, ale tak zostałam wychowana i tak wydaje mi się powinno być - powiedziała Carrie Prejean.

Perez Hilton arrives at his 31st Birthday Party in West Hollywood, Calif. on Saturday, March 28, 2009.  (AP Photo/Matt Sayles)
AP/Matt SaylesOczywiście taka wypowiedź dotknęła jurora. Nie omieszkał później wyrazić swojego zdania na temat tej wypowiedzi.

- To była najgorsza wypowiedź w historii konkursów piękności. Ona przegrała, nie dlatego że nie jest za małżeństwami gejowskimi, ale dlatego że jest głupią dz**ką. Byłem absolutnie zszokowany, zdenerwowany, dotknięty i zawiedziony, ponieważ nie taką kobietę widziałbym jako Miss USA. Miss USA powinna reprezentować wszystkich Amerykanów.

Rzeczywiście Carrie Prejean zajęła dopiero drugie miejsce, co dla uczestniczek takich konkursów stanowi największą z możliwych porażek. Ona sama czuje się wygrana. Zarzeka się, że wyraziła tylko swoje zdanie i postąpiła zgodnie ze swoimi przekonaniami.

GALERIE:

Gwiazdy na urodzinach Pereza Hiltona

Oto nowa Miss USA!