Psychofanka Jolie dostanie własne show

Ta kobieta chce upodobnić się do Angeliny Jolie. W jednej sprawie nawet ją prześcignęła...
Fanka Jolie dostała show Aby wyglądać jak idolka, przeszła kilka operacji plastycznych. Nadya Suleman, znana z urodzenia ośmioraczków i przejścia operacji plastycznych upodabniających ją do Angeliny Jolie, będzie bohaterką realisty show Nadya Suleman poprowadzi własne telewizyjne show. Ostatnio Nadya Suleman zasłynęła nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Urodziła ośmioraczki. Dzieci to wynik zapłodnienia in vitro. Kobieta, która teraz ma 14(!) dzieci (Angelina Jolie wychowuje ''tylko'' sześcioro) jest przez wiele osób podejrzewana o problemy psychiczne. Do niedawna Nadya Suleman była na utrzymaniu rodziców, ale zainteresowanie mediów sprawiło, że dostała propozycję pracy. Będzie miała własny program - w reality show widzowie będą mogli obserwować życie jej i dzieci. Podobno w programie ma być również pokazane to, jak Nadya Suleman szuka idealnego mężczyzny... Ciekawe, czy musi wyglądać jak Brad Pitt?

 

Nadya Suleman jest wielką fanką Angeliny Jolie i robi wszystko, by choćby wyglądem upodobnić się do swojej idolki. Przeszła nawet kilka operacji plastycznych. Ostatnio zasłynęła nie tylko w Stanach Zjednoczonych tym, że urodziła ośmioraczki. Dzieci to wynik zapłodnienia in vitro.

 

Kobieta, która teraz ma 14(!) dzieci (Angelina Jolie wychowuje ''tylko'' sześcioro) jest przez wiele osób podejrzewana o problemy psychiczne. Do niedawna była na utrzymaniu rodziców, ale zainteresowanie mediów sprawiło, że dostała propozycję pracy. Będzie miała własny program - w reality show widzowie będą mogli obserwować życie jej i dzieci. Podobno w programie ma być również pokazane to, jak Nadya Suleman szuka idealnego mężczyzny... Ciekawe, czy musi wyglądać jak Brad Pitt?