Jennifer Aniston: czas na sportowca

Podobno spotykanie się z nimi jest... łatwiejsze. Co miała na myśli?
Randka na boisku Jennifer Aniston chce mieć chłopaka sportowca. Jennifer Aniston jest już znudzona randkami z aktorami, muzykami i modelami, bo nie spełniły jej oczekiwań. Obiektem zainteresowania aktorki są teraz sportowcy. Po rozwodzie z aktorem Bradem Pittem i zerwaniu z muzykiem Johnem Meyerem, Jennifer Aniston stwierdziła, że teraz powinna spotykać się ze sportowcem. Znajomi aktorki donoszą, że Jennifer Aniston uznała, że taki związek byłby ''mniej skomplikowany''. Podobno stworzyła nawet listę potencjalnych kandydatów! To może być dla niej szansa na bardziej trwałe uczucie, ponieważ randki z muzykami, modelami czy gwiazdami filmu nie spełniły jej oczekiwań. Jeden ze znajomych gwiazdy powiedział: "Nigdy nie umawiała się ze sportowcem i mówi, że jest tego ciekawa, szczególnie po tym, co słyszała o namiętnym związku Madonny z baseballistą Alexem Rodriguezem". Na kogo zapoluje Jennifer? Na szczycie listy kandydatów znalazł się hokeista Sean Avery, który według Jennifer Aniston ma uroczy ''chłopięcy uśmiech''. Jeśli Jennifer Aniston rzeczywiście ma zamiar dobierać kandydatów na męża pod kątem zawodu, a nie wyjdzie jej z żadnym sportowcem, możemy dać jej numer telefonu do kilku przystojnych hydraulików i stolarzy. Nie tylko dobrze wyglądają, ale przed kolejną randką mogą naprawić to i owo w domu aktorki.

 

Po rozwodzie z aktorem Bradem Pittem i zerwaniu z muzykiem Johnem Meyerem, Jennifer Aniston stwierdziła, że teraz powinna spotykać się ze sportowcem. Na kogo zapoluje?

 

Znajomi aktorki donoszą, że Jennifer Aniston uznała, że taki związek byłby ''mniej skomplikowany''. Podobno stworzyła nawet listę potencjalnych kandydatów!

To może być dla niej szansa na bardziej trwałe uczucie, ponieważ randki z muzykami, modelami czy gwiazdami filmu nie spełniły jej oczekiwań.

Jeden ze znajomych gwiazdy powiedział:

Nigdy nie umawiała się ze sportowcem i mówi, że jest tego ciekawa, szczególnie po tym, co słyszała o namiętnym związku Madonny z baseballistą Alexem Rodriguezem.

Na szczycie listy kandydatów znalazł się hokeista Sean Avery, który według Jennifer Aniston ma uroczy ''chłopięcy uśmiech''.

 

 

Jeśli Jennifer Aniston rzeczywiście ma zamiar dobierać kandydatów na męża pod kątem zawodu, a nie wyjdzie jej z żadnym sportowcem, możemy dać jej numer telefonu do kilku przystojnych hydraulików i stolarzy. Nie tylko dobrze wyglądają, ale przed kolejną randką mogą naprawić to i owo w domu aktorki.