Jennifer Aniston: czas na sportowca

Podobno spotykanie się z nimi jest... łatwiejsze. Co miała na myśli?
Randka na boisku Jennifer Aniston chce mieć chłopaka sportowca. Jennifer Aniston jest już znudzona randkami z aktorami, muzykami i modelami, bo nie spełniły jej oczekiwań. Obiektem zainteresowania aktorki są teraz sportowcy. Po rozwodzie z aktorem Bradem Pittem i zerwaniu z muzykiem Johnem Meyerem, Jennifer Aniston stwierdziła, że teraz powinna spotykać się ze sportowcem. Znajomi aktorki donoszą, że Jennifer Aniston uznała, że taki związek byłby ''mniej skomplikowany''. Podobno stworzyła nawet listę potencjalnych kandydatów! To może być dla niej szansa na bardziej trwałe uczucie, ponieważ randki z muzykami, modelami czy gwiazdami filmu nie spełniły jej oczekiwań. Jeden ze znajomych gwiazdy powiedział: "Nigdy nie umawiała się ze sportowcem i mówi, że jest tego ciekawa, szczególnie po tym, co słyszała o namiętnym związku Madonny z baseballistą Alexem Rodriguezem". Na kogo zapoluje Jennifer? Na szczycie listy kandydatów znalazł się hokeista Sean Avery, który według Jennifer Aniston ma uroczy ''chłopięcy uśmiech''. Jeśli Jennifer Aniston rzeczywiście ma zamiar dobierać kandydatów na męża pod kątem zawodu, a nie wyjdzie jej z żadnym sportowcem, możemy dać jej numer telefonu do kilku przystojnych hydraulików i stolarzy. Nie tylko dobrze wyglądają, ale przed kolejną randką mogą naprawić to i owo w domu aktorki.

 

Po rozwodzie z aktorem Bradem Pittem i zerwaniu z muzykiem Johnem Meyerem, Jennifer Aniston stwierdziła, że teraz powinna spotykać się ze sportowcem. Na kogo zapoluje?

 

Znajomi aktorki donoszą, że Jennifer Aniston uznała, że taki związek byłby ''mniej skomplikowany''. Podobno stworzyła nawet listę potencjalnych kandydatów!

To może być dla niej szansa na bardziej trwałe uczucie, ponieważ randki z muzykami, modelami czy gwiazdami filmu nie spełniły jej oczekiwań.

Jeden ze znajomych gwiazdy powiedział:

Nigdy nie umawiała się ze sportowcem i mówi, że jest tego ciekawa, szczególnie po tym, co słyszała o namiętnym związku Madonny z baseballistą Alexem Rodriguezem.

Na szczycie listy kandydatów znalazł się hokeista Sean Avery, który według Jennifer Aniston ma uroczy ''chłopięcy uśmiech''.

 

 

Jeśli Jennifer Aniston rzeczywiście ma zamiar dobierać kandydatów na męża pod kątem zawodu, a nie wyjdzie jej z żadnym sportowcem, możemy dać jej numer telefonu do kilku przystojnych hydraulików i stolarzy. Nie tylko dobrze wyglądają, ale przed kolejną randką mogą naprawić to i owo w domu aktorki.

 

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Jennifer Aniston: czas na sportowca
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Ha ha, babka z dystansem. Coś tam palnęła żeby dać żer mediom a osły we wszystko wierzą... Trzymam za nią kciuki, niech robi co chce i gra na nosie wszystkim osłom!

 • kalka

  Oceniono 5 razy 5

  ja na jej miejscu nie liczyłabym na trwałe uczucie ze sportowcem... więcej jest przykładów na nie niż tak w tym przypadku - niestety...

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Kochana jest!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Autoironia z tego aż bucha a wy sie przejmujecie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 1

  Jesteście tępi. I piszący artykuł i komentujący. Nie przychodzi wam do głowy że ona ma po prostu poczucie humoru? Media i ludzie tak się interesują jej życiem prywatnym, wsadzają nos w nie swoje sprawy, wszystko rozgrzebują i przeinaczają. To wręcz kusi by potem raz na jakis czas "rzucić" jakąś głupotę, wymyślić plotkę na swój temat... A może przy okazji chciała trochę dać do zrozumienia, że życie z artystą albo modelem gogusiem do łatwych nie należy. Inny przykład: wszyscy dopytuja się kiedy E. Górniak będzie miała drugie dziecko albo czy już jest w ciąży. To jej sprawa! Nic dziwnego że to ją męczy i potem żartuje z kogoś wsadzając poduszkę pod sukienkę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 1

  ona i Pitt beda razem sa sobie przeznaczeni to kwestia czasu

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Jesteś super babką a chamów miej gdzieś.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy -2

  jeżeli to prawda to ona ma nieźle namieszane w głowie

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy -2

  ludzie jaka wybredna! moze ona po prostu ma byc sama! facetow nie wybiera sie z listy!!!!!!!!! (apropo...PIERWSZA XD)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX