Masakra! Glenn Close z ustami pełnymi marchewek!

Dacie wiarę? Po co to zrobiła?
Marchewkowa Glenn Close Glenn Close postanowiła pokazać, jak pojemne są jej usta. Aktorka w programie telewizyjnym po opowieści o swojej córeczce, która włożyła sobie do ust bardzo dużo marchewek, postanowiła zrobić to samo. Po co? Nie wiemy Amerykańska aktorka znana między innymi z filmu "Zakazane związki" w jednym z telewizyjnych show miała niezwykły epizod z marchewkami. Po opowieści o swojej córeczce, która kiedyś włożyła sobie do ust bardzo dużo marchewek, Glenn postanowiła zrobić to samo. Po co? Nie mamy zielonego pojęcia. Ale jak widać, nie tylko nasze gwiazdy ośmieszają i kompromitują się w telewizyjnych programach.

 

Amerykańska aktorka znana między innymi z ról w filmach "Zakazane związki", "101 dalmatyńczyków" czy "Żony ze Stepford" postanowiła pokazać w jednym z telewizyjnych show, jak pojemne są jej usta - jakkolwiek by to nie brzmiało. Po opowieści o swojej córeczce, która kiedyś włożyła sobie do ust bardzo dużo marchewek, Glenn postanowiła zrobić to samo.

 

Po co? Nie mamy zielonego pojęcia. Ale jak widać, nie tylko nasze gwiazdy ośmieszają i kompromitują się w telewizyjnych programach.

 

 

Nie chcesz przegapić żadnego śmiesznego zdjęcia ani ciekawego filmiku z gwiazdami? Zapisz się na nasz cotygodniowy newsletter KLIKNIJ TUTAJ