Udawała łzy?

Nastoletnia gwiazdka Miley Cyrus zarzeka się, że płakała na serio. Jak myślicie, mówi prawdę?
Udawała łzy? Miley Cyrus zarzeka się, że płakała na serio. M. Cyrus oskarżono, że udawała płacz odbierając nagrodę dla ulubionej piosenkarki na Kids Choice Awards. Miley broni się, że do łez wzruszyła ją sympatia dzieci Młoda gwiazda została oskarżona, że udawała płacz podczas rozdania nagród Kids Choice Awards. Miley Cyrus została wybrana ulubioną piosenkarką. Zareagowała bardzo emocjonalnie. Niektórzy twierdzą, że dziewczyna udawała. Jak się tłumaczy? - Byłam trochę zakłopotana, ale właściwie nie powinnam być. Ta nagroda wiele dla mnie znaczy, bo jest od dzieci... Szczerze, nie myślałam, że wygram. (...) Dzieci są ważniejsze niż cokolwiek innego na świecie. Dlatego byłam tak szczęśliwa.

 

Miley Cyrus została wybrana ulubioną piosenkarką na niedawnej uroczystości przyznania nagród Kids Choice Awards. Zareagowała bardzo emocjonalnie. Niektórzy twierdzą, że dziewczyna udawała. 

 

 
Jak się tłumaczy Miley Cyrus
 
Byłam trochę zakłopotana, ale właściwie nie powinnam być. Ta nagroda wiele dla mnie znaczy, bo jest od dzieci... Szczerze, nie myślałam, że wygram. (...) Dzieci są ważniejsze niż cokolwiek innego na świecie. Dlatego byłam tak szczęśliwa.