Udawała łzy?

Nastoletnia gwiazdka Miley Cyrus zarzeka się, że płakała na serio. Jak myślicie, mówi prawdę?
Udawała łzy? Miley Cyrus zarzeka się, że płakała na serio. M. Cyrus oskarżono, że udawała płacz odbierając nagrodę dla ulubionej piosenkarki na Kids Choice Awards. Miley broni się, że do łez wzruszyła ją sympatia dzieci Młoda gwiazda została oskarżona, że udawała płacz podczas rozdania nagród Kids Choice Awards. Miley Cyrus została wybrana ulubioną piosenkarką. Zareagowała bardzo emocjonalnie. Niektórzy twierdzą, że dziewczyna udawała. Jak się tłumaczy? - Byłam trochę zakłopotana, ale właściwie nie powinnam być. Ta nagroda wiele dla mnie znaczy, bo jest od dzieci... Szczerze, nie myślałam, że wygram. (...) Dzieci są ważniejsze niż cokolwiek innego na świecie. Dlatego byłam tak szczęśliwa.

 

Miley Cyrus została wybrana ulubioną piosenkarką na niedawnej uroczystości przyznania nagród Kids Choice Awards. Zareagowała bardzo emocjonalnie. Niektórzy twierdzą, że dziewczyna udawała. 

 

 
Jak się tłumaczy Miley Cyrus
 
Byłam trochę zakłopotana, ale właściwie nie powinnam być. Ta nagroda wiele dla mnie znaczy, bo jest od dzieci... Szczerze, nie myślałam, że wygram. (...) Dzieci są ważniejsze niż cokolwiek innego na świecie. Dlatego byłam tak szczęśliwa. 

 

 

Więcej o:
Komentarze (83)
Udawała łzy?
Zaloguj się
 • riley12

  Oceniono 24 razy 20

  Inaczej płacze się ze smutku a inaczej z radości. Ja uważam że nie udawała. Ja jakbym dostała taką nagrodę to też wzruszyłabym się

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 19

  dlaczegio od razu udawała?! Przecież każdy ma prawo sobie popłakać

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 15

  Napewno nie udawała! Jak sama powiedziała ta nagroda wiele dla niej znaczy, wiec ja sie nie dziwie!! ;*

 • audrina.

  Oceniono 16 razy 14

  nie udaawała , ona jest kochaaana. ; dd

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  No ja też myślę,że nie udawała.Też bym się wzruszyła,a jak dostała tą nagrodę od dzieci to jeszcze bardziej...Naprawdę nic w tym dziwnego,że się rozpłakała.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  nie udawała!Kc Miley!!!

 • izia3023

  Oceniono 15 razy 13

  może się wzruszyła

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 13

  mysle , ze te lzy byly szczere :) wzruszyla sie dziewczyna...

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Ty co napisaleś/łaś,że Miley CYRUSKA(Cyrus) powalona jest to...Nic nie powiem.Ja to lubię Miley i coo zrobicie mi coś?Co z tego lubię ją i tyle.!.I nie udawała!Tak myślę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX