Wyjdziesz za mnie albo koniec!

Brad Pitt najwyraźniej traci już cierpliwość. Co zrobi Angelina Jolie?
B. Pitt zagroził A. Jolie Brad Pitt postawił Angelinie Jolie ultimatum. Brad Pitt zagroził Angelinie Jolie, że jeśli nie zgodzi się na ślub, oznaczać to będzie koniec ich związku - pisze "OK! Magazine" Aktor zagroził, że jeśli nie dojdzie do ślubu, oznaczać to będzie koniec związku. Para jest ze sobą od 2005 roku, ale na razie nie wzięła ślubu. Wygląda na to, że to nie wina Brada Pitta - on chce stanąć na ślubnym kobiercu. "OK! Magazine" powołuje się na znajomego Brangeliny: - Brad powiedział jej: Wyjdziesz za mnie albo to koniec. Chce koniecznie wziąć ślub zanim zdecydują się na kolejne dzieci. Brad Pitt chce spędzać więcej czasu z Angeliną i uważa, że małżeństwo zbliżyłoby ich do siebie. Chce wiedzieć, że Angelina jest mu oddana. Gdyby zgodziła się zostać panią Pitt, miałby pewność. Hmm.... czy Bradowi nie powinno wystarczyć, że urodziła mu trójkę dzieci i wychowuje z nim jeszcze troje adoptowanych pociech? Angelina Jolie była przecież już dwukrotnie zamężna i nie miała problemu z wzięciem rozwodu. A może ślub rzeczywiście dałby całej rodzinie większe poczucie bezpieczeństwa? Brangelina - para doskanała?

 

45-letni aktor spotyka się z Angeliną Jolie od 2005 roku, ale para na razie nie wzięła ślubu. Wygląda na to, że to nie wina Brada Pitta - on chce stanąć na ślubnym kobiercu. OK! Magazine powołuje się na znajomego Brangeliny:

Brad powiedział jej: Wyjdziesz za mnie albo to koniec. Chce koniecznie wziąć ślub zanim zdecydują się na kolejne dzieci.

Brad Pitt chce spędzać więcej czasu z Angeliną i uważa, że małżeństwo zbliżyłoby ich do siebie.

Chce wiedzieć, że Angelina jest mu oddana. Gdyby zgodziła się zostać panią Pitt, miałby pewność.

Hmm.... czy Bradowi nie powinno wystarczyć, że urodziła mu trójkę dzieci i wychowuje z nim jeszcze troje adoptowanych pociech?Angelina Jolie była przecież już dwukrotnie zamężna i nie miała problemu z wzięciem rozwodu. A może ślub rzeczywiście dałby całej rodzinie większe poczucie bezpieczeństwa?

 

 

Brangelina - para doskanała?