Żałoba - Gisele Bundchen już nie jest wolna

Jedna z najlepiej opłacanych modelek świata (i była dziewczyna Leonardo DiCaprio) wyszła za mąż. Panowie nie płaczcie!
Gisele Buendchen zajęta! Jedna z najlepiej opłacanych modelek świata wyszła za mąż. Jedna z najlepiej opłacanych modelek świata, Gisele Buendchen wyszła za mąż. Ona i footballista Tom Brady wzięli wczoraj cichy ślub w kościele w Santa Monica. Gisele Buendchen i footballista Tom Brady wzięli wczoraj cichy ślub w kościele w Santa Monica. Podobno 28-letnia panna młoda miała bardzo długi (sięgający ziemi) welon i suknię z trenem od Dolce & Gabbana. W ceremonii uczestniczyły... trzy pieski supermodelki. US Weekely pisze: "Jej trzy psy także miały na sobie coś od tych projektantów - koronkowe obroże". Na razie nie ma żadnych informacji na temat stroju pana młodego, ale pewnie już niedługo w jakimś magazynie zobaczymy zdjęcia całej piątki.

 

Gisele Bundchen i footballista Tom Brady wzięli wczoraj cichy ślub w kościele w Santa Monica. Podobno 28-letnia panna młoda miała bardzo długi (sięgający ziemi) welon i suknię z trenem od Dolce & Gabbana. W ceremonii uczestniczyły... trzy pieski supermodelki. US Weekely pisze:

Jej trzy psy także miały na sobie coś od tych projektantów - koronkowe obroże.

Na razie nie ma żadnych informacji na temat stroju pana młodego, ale pewnie już niedługo w jakimś magazynie zobaczymy zdjęcia całej piątki.

 

Na razie możemy powspominać cudowne czasy Victoria's Secret (Gisele - druga od lewej)

 

 

Więcej o: