Angelina Jolie założy na Oscary 20 milionów dolarów!

Już jutro wielka gala, na której trzeba się pokazać, ale Angelina Jolie chyba lekko przesadziła!
Dziś Oskarowa gala Angelina Jolie założy na Oskarową galę naszyjnik za 20 mln dolarów! Dziś Oskarowa gala. Z tej okazji Angelina Jolie założy naszyjnik za 20 mln dolarów! Aby go znaleźć, odwiedziła najlepsze luksusowe sklepy w Nowym Jorku. Nie od dziś słyszymy, że gwiazdy przed Oscarami ogarnia jakieś szaleństwo. Przecież trzeba wyglądać, mieć niepowtarzalną sukienkę, nienaganną fryzurę i olśniewającą biżuterię. Właśnie na ten aspekt stroju postawiła w tym roku Angelina Jolie. Źródło z otoczenia Jolie zdradziło, że aktorka zjeździła w ubiegłą niedzielę najbardziej luksusowe miejsca w Nowym Jorku w poszukiwaniu naszyjnika na 20 milionów dolarów. Po co jej coś aż tak drogiego? Na gali ma się również pojawić Jennifer Aniston, więc Jolie czuje lekki popłoch. - Angelina chce w ten sposób zyskać pewność, że tego wieczoru oczy wszystkich będą zwrócone właśnie na nią, a nie na Jennifer Aniston - mówi źródło. Naszyjnik pewnie zostanie wypożyczony, choć pewnie stać by ją było na kupno. Zastanawiające jest, że z kobiety uważanej za najpiękniejszą na świecie, kompleksy wychodzą takie kompleksy. Dziwne.

 

Nie od dziś słyszymy, że gwiazdy przed Oscarami ogarnia jakieś szaleństwo. Przecież trzeba wyglądać, mieć niepowtarzalną sukienkę, nienaganną fryzurę i olśniewającą biżuterię. Właśnie na ten aspekt stroju postawiła w tym roku Angelina Jolie.

 

 

Źródło z otoczenia Jolie zdradziło, że aktorka zjeździła w niedzielę najbardziej luksusowe miejsca w Nowym Jorku w poszukiwaniu naszyjnika na 20 milionów dolarów. Po co jej coś aż tak drogiego. Na gali ma się również pojawić Jennifer Aniston, więc Jolie czuje lekki popłoch.

 

- Angelina chce w ten sposób zyskać pewność, że tego wieczoru oczy wszystkich będą zwrócone właśnie na nią, a nie na Jennifer Aniston - mówi źródło.

 

 

Naszyjnik pewnie zostanie wypożyczony, choć pewnie stać by ją było na kupno. Zastanawiające jest, że z kobiety uważanej za najpiękniejszą na świecie kompleksy wychodzą takie kompleksy. Dziwne.

 

 

Więcej o: