Heidi Klum za gruba na wybieg?

Tak przynajmniej twierdzi legendarny niemiecki projektant mody Wolfgang Joop. Gdzie ten facet ma oczy?

Heidi za gruba na wybieg? Tak właśnie twierdzi legendarny niemiecki projektant mody Wolfgang Joop Legendarny niemiecki projektant mody Wolfgang Joop stwierdził, że Heidi Klum nie ma idealnych wymiarów i jest za ciężka na wybieg Heidi Klum należy do tej generacji modelek, która jakoś wygląda, tzn. nie jest wieszakiem. Modelka ma krągłe biodra, a do jej biustu wzdychają rzesze fanów. Poza tym jest bardzo interesującą kobietą i kochającą matką pociesznej gromadki. Niestety, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie krytykował. Ostatnio niemiecki projektant mody Wolfgang Joop stwierdził, że modelka jest za ciężka na wybieg. - Ona nie jest modelką na wybieg! Heidi Klum jest po prostu za ciężka i ma za duży biust. I zawsze się tak głupkowato szczerzy - powiedział. Później posypały się kolejne komentarze "znawców" branży. I tak możemy się dowiedzieć, że Heidi Klum nie ma idealnych wymiarów modelki - jej 91-69-94 odbiega sporo od idealnego 87-58-88. W dodatku przy wzroście 1,76 m jest przynajmniej 5 centymetrów za niska. Gdzie oni mają oczy? Jak można nie patrzeć z zazdrością na takie ciało?

 

Heidi Klum należy do tej generacji modelek, która jakoś wygląda, tzn. nie jest wieszakiem. Modelka ma krągłe biodra, a do jej biustu wzdychają rzesze fanów. Poza tym, jest bardzo fajną kobietą i kochającą matką pociesznej gromadki.

 

Niestety zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie krytykował. Ostatnio niemiecki projektant Wolfgang Joop stwierdził, że modelka jest "za ciężka" na wybieg.

 

- Ona nie jest modelką na wybieg! Heidi Klum jest po prostu za ciężka i ma za duży biust. I zawsze się tak głupkowato szczerzy - powiedział.

 

Później posypały się kolejne komentarze "znawców branży". I tak możemy się dowiedzieć, że Heidi Klum nie ma idealnych wymiarów modelki - jej 91-69-94 odbiega sporo od "idealnego" 87-58-88. W dodatku przy wzroście 1,76 jest przynajmniej 5 centymetrów za niska.

 

Powinni się schować z takimi opiniami. Jak można nie patrzeć z zazdrością na takie ciało?

 

 

 

 A tak Heidi Klum wymiata na wiośle