"Mój były to wybryk natury"

Dopiero teraz to zauważyła?
"To wybryk natury" Dopiero teraz to zauważyła? Dita Von Teese przyznała, że dopiero po rozwodzie z Marilynem Mansonem dostrzegła, jaki z niego dziwak. Dita Von Teese przyznała, że dopiero po rozwodzie z Marilynem Mansonem dostrzegła, jaki z niego dziwak. Postanowiła, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim. - Skończyłam już z facetami w skórzanych spodniach, którzy malują oczy eyelinerem i wyglądają jak transwestyci. Dopiero po rozwodzie przejrzałam na oczy. Równie fajnie możesz przejść przez życie z normalnym facetem, nie takim wybrykiem natury, jak mój były - stwierdza artystka. Związek i życie intymne z Mansonem musiało być dla Dity niemałą traumą, bowiem po rozwodzie na rok miała wstręt do mężczyzn i do seksu z nimi: - To mnie zmieniło, przez pierwszy rok w ogóle nie uprawiałam seksu, co było bardzo dziwne i początkowo trudne do przyswojenia. Jedynym seksem, jaki potrafiłam komukolwiek przekazać, był seks, jakim dzielę się z ludźmi w pracy - powiedziała. Dita Von Teese wyznała jednocześnie, że przeżyła bolesny zawód miłosny. Naszym zdaniem jest ona świetnym przykładem na to, że miłość jest jednak ślepa.

 

Dita Von Teese przyznała, że dopiero po rozwodzie z Marilynem Mansonem dostrzegła, jaki z niego dziwak. Postanowiła, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim.

 

Skończyłam już z facetami w skórzanych spodniach, którzy malują oczy eyelinerem i wyglądają jak transwestyci. Dopiero po rozwodzie przejrzałam na oczy. Równie fajnie możesz przejść przez życie z normalnym facetem, nie takim wybrykiem natury, jak mój były - stwierdza artystka

 

Związek i życie intymne z Mansonem musiało być dla Dity niemałą traumą, bowiem po rozwodzie na rok miała wstręt do mężczyzn i do seksu z nimi.

 

To mnie zmieniło, przez pierwszy rok w ogóle nie uprawiałam seksu, co było bardzo dziwne i początkowo trudne do przyswojenia. Jedynym seksem, jaki potrafiłam komukolwiek przekazać, był seks, jakim dzielę się z ludźmi w pracy - powiedziała

 

Dita Von Teese wyznała jednocześnie, że przeżyła bolesny zawód miłosny. Naszym zdaniem jest ona świetnym przykładem na to, że miłość jest jednak ślepa.

 

Dita - najsłynniejsza striptizerka świata | wideo

 

 

Chyba wystarczy tylko zerknąć, by to stwierdzić: