"Mój były to wybryk natury"

Dopiero teraz to zauważyła?
"To wybryk natury" Dopiero teraz to zauważyła? Dita Von Teese przyznała, że dopiero po rozwodzie z Marilynem Mansonem dostrzegła, jaki z niego dziwak. Dita Von Teese przyznała, że dopiero po rozwodzie z Marilynem Mansonem dostrzegła, jaki z niego dziwak. Postanowiła, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim. - Skończyłam już z facetami w skórzanych spodniach, którzy malują oczy eyelinerem i wyglądają jak transwestyci. Dopiero po rozwodzie przejrzałam na oczy. Równie fajnie możesz przejść przez życie z normalnym facetem, nie takim wybrykiem natury, jak mój były - stwierdza artystka. Związek i życie intymne z Mansonem musiało być dla Dity niemałą traumą, bowiem po rozwodzie na rok miała wstręt do mężczyzn i do seksu z nimi: - To mnie zmieniło, przez pierwszy rok w ogóle nie uprawiałam seksu, co było bardzo dziwne i początkowo trudne do przyswojenia. Jedynym seksem, jaki potrafiłam komukolwiek przekazać, był seks, jakim dzielę się z ludźmi w pracy - powiedziała. Dita Von Teese wyznała jednocześnie, że przeżyła bolesny zawód miłosny. Naszym zdaniem jest ona świetnym przykładem na to, że miłość jest jednak ślepa.

 

Dita Von Teese przyznała, że dopiero po rozwodzie z Marilynem Mansonem dostrzegła, jaki z niego dziwak. Postanowiła, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim.

 

Skończyłam już z facetami w skórzanych spodniach, którzy malują oczy eyelinerem i wyglądają jak transwestyci. Dopiero po rozwodzie przejrzałam na oczy. Równie fajnie możesz przejść przez życie z normalnym facetem, nie takim wybrykiem natury, jak mój były - stwierdza artystka

 

Związek i życie intymne z Mansonem musiało być dla Dity niemałą traumą, bowiem po rozwodzie na rok miała wstręt do mężczyzn i do seksu z nimi.

 

To mnie zmieniło, przez pierwszy rok w ogóle nie uprawiałam seksu, co było bardzo dziwne i początkowo trudne do przyswojenia. Jedynym seksem, jaki potrafiłam komukolwiek przekazać, był seks, jakim dzielę się z ludźmi w pracy - powiedziała

 

Dita Von Teese wyznała jednocześnie, że przeżyła bolesny zawód miłosny. Naszym zdaniem jest ona świetnym przykładem na to, że miłość jest jednak ślepa.

 

Dita - najsłynniejsza striptizerka świata | wideo

 

 

Chyba wystarczy tylko zerknąć, by to stwierdzić:

 

Więcej o:
Komentarze (43)
"Mój były to wybryk natury"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 24

  A Doda to niby normalnie wyglada? ^^

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 18

  Ech, ja myślę, że ona po prostu musiała przeboleć rozwód, tu nie ma nic do rzeczy jak było w związku. rozstanie boli.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  Manson na co dzień wygląda zupełnie przeciętnie
  bądź co bądź wypłynęła przy nim, kto o niej wcześniej słyszał

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  dobra, to ja go wezmę ;D uwielbiam!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  co kto lubi ,ja go uwielbiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  to ja go wezme ;D uwielbiam go!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  to ja go wezme ;D uwielbiam go!

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 9

  Ona ma urodę gejszy i stylizuje się na taką

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 8

  NIE WIEDZIAŁAM, ŻE ONI BYLI MAŁŻEŃSTWEM!!! Po części jestem w szoku, ale z drugiej strony odnoszę wrażenie, że tych dwoje pasuje do siebie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX