Boy George wygląda jeszcze gorzej niż kiedyś!

Boy George zmienił się na gorsze. Nawet na dużo gorsze!
Boy George na dnie Boy George zmienił się na gorsze. Nawet na dużo gorsze! Boy George był gwiazdą w latach 80-tych. Stoczył jednak się na dno - został skazany na roboty publiczne za więzienie męskiej prostytutki w swoim pokoju. Jeśli nie kojarzycie tego pana, to zapytajcie rodziców. Oni kojarzą na pewno. Boy George podbijał listy przebojów w latach 80-tych. Zawsze zaskakiwał odważnym wizerunkiem - kolorowym makijażem i strojami. Z pewnością znacie jego przebój (chociażby z późniejszych wykonań innych artystów) - "Do you really want to hurt me". Dziś zostało mu tylko wspomnienie o karierze i "kilka" zbędnych kilogramów. W roku 2006 Boy George został skazany na roboty publiczne za więzienie męskiej prostytutki w swoim pokoju. Karę grzecznie odbył, a jego widok na ulicy z miotłą w ręku świadczy tylko o tym, że ze szczytu można spaść na samo dno.

 

Jeśli nie kojarzycie tego pana, to zapytajcie rodziców. Oni kojarzą na pewno. Boy George podbijał listy przebojów w latach 80-tych. Zawsze zaskakiwał odważnym wizerunkiem - kolorowym makijażem i strojami. Z pewnością znacie jego przebój (chociażby z późniejszych wykonań innych artystów) - "Do you really want to hurt me".

 

 

 

 

Dziś zostało mu tylko wspomnienie o karierze i "kilka" zbędnych kilogramów.

 

W roku 2006 Boy George został skazany na roboty publiczne. Karę grzecznie odbył, a jego widok na ulicy z miotłą w ręku świadczy tylko o tym, że ze szczytu można spaść na samo dno. Niestety.

 

 

Zobacz także:

Boy George skazany na 15 miesięcy więzienia!