Blake Lively na okładce "Vogue"

Wschodząca gwiazdka, Blake Lively, dostąpiła zaszczytu pojawienia się na okładce najważniejszego magazynu o modzie.
Blake Lively w "Vogue'u" Blake Lively pojawiła się na okładce słynnego magazynu o modzie. Blake Lively pojawiła się na okładce "Vogue'a", najsłynniejszego magazynu o modzie. Lively to wschodząca gwiazdka, która w zasadzie zjawiła się znikąd Blake Lively w zasadzie pojawiła się znikąd, a już amerykańskie nastolatki traktują ją jak idolkę, a paparazzi towarzyszą jej na każdym kroku. Młodziutka aktorka występuje w serialu "Plotkara" ("Gossip Girl"), który opowiada o rozpuszczonych nowojorskich nastolatkach. Jednym z bardziej znaczących aspektów serialu jest właśnie moda. - Moda (w serialu) jest wprost niewyobrażalna. Możesz oglądać serial bez głosu, a i tak będziesz czerpał z tego przyjemność - mówi Blake w "Vogue'u". To próżność, czy może sodówka już dała o sobie znać?

 

Blake Lively w zasadzie pojawiła się znikąd, a już amerykańskie nastolatki traktują ją jak idolkę, a paparazzi towarzyszą jej na każdym kroku. Młodziutka aktorka występuje w serialu "Plotkara" ("Gossip Girl"), który opowiada o nowojorskich, rozpuszczonych nastolatkach. Jednym z bardziej znaczących aspektów serialu jest właśnie moda.

 

- Moda (w serialu) jest wprost niewyobrażalna. Możesz oglądać serial bez głosu i i tak będziesz czerpał z tego przyjemność - mówi Blake w "Vogue".

 

Próżność, a może sodówka już dała o sobie znać?