Skibie nie pomaga już nawet makijaż. Foto

Muzyk i satyryk wygląda bardzo źle... Czyżby dzień wcześniej zabalował?
Makijaż nie pomaga Muzyk i satyryk Krzysztof Skiba wygląda bardzo źle... Podkrążone oczy, przekrwione gałki, blada twarz, a może po prostu za jasny puder. Krzysztof Skiba wygląda wyjątkowo źle. Czyżby dzień wcześniej zabalował? Czyżby dzień wcześniej zabalował? Podkrążone oczy, przekrwione gałki, blada twarz, a może po prostu za jasny puder. Jedno jest pewne - Krzysztof Skiba wygląda wyjątkowo źle. Co się z nim stało? Przypuszczamy, że poprzedniego dnia nie stronił on od alkoholu... ale to tylko nasze przypuszczenia.  W każdym razie dostał się w ręce mało sprawnych wizażystów.

 

Podkrążone oczy, przekrwione gałki, blada twarz, a może po prostu za jasny puder. Jedno jest pewne - Krzysztof Skiba wygląda wyjątkowo źle. Co się z nim stało? Przypuszczamy, że poprzedniego dnia nie stronił on od alkoholu... ale to tylko nasze przypuszczenia.

 

Więcej o:
Komentarze (16)
Skibie nie pomaga już nawet makijaż. Foto
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 31

  debilny artykuł, ch...wa czcionka, głupi autor. jedno jest pewne, z autorem tych wypocin jest naprawdę źle. co się z nim stało?? przypuszczamy, że wczoraj na centralnym nie stronił od tanich narkotyków i z braku kasy obciągnął jakąś murzyńską pałę... ale to tylko nasze przypuszczenia

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 18

  Na zdrowie, p. Krzysztofie! I gó... wszystkim do tego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  Dajcie spokój.Jak można, no jak możecie.? To jest ochydne co piszecie, to jest wręcz obleśne.Bardzo lubię tego kola, zresztą kto go nie lubi (?) ale mniejsza o to.Bardziej mnie to dziwi dlaczego robicie z tego taka aferę koleś ma prawo napic się.Może ma jakieś zapalenie, może jest chory, uczulony.A wy od razu wywalacie z tekstem, że poprzedniego dnia się napił.I co najgorsze ''podejrzewacie'' < a co to jakieś biuro śledcze.! Możecie napisac: Skiba w słabszym staniem.Co się dzieje z artystą.A nie walic prosto w samo sedno i czuły punkt. ŻAL WAS LUDZIE.!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Polak nie kaktus pić musi ... :D:D:D skiba go go go

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  no i co z tego? lubię go ,jest spoko.to jeden z normalniejszych i naturalnie zabawnych ludzi w polskim szoł biznesie.jeśli chodzi o wygląd,to nigdy nie był ciachem,ale to co z tego?ma osobowość.tak trzymaj Krzysiek i na zdrówko!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  wyglada jak transwestyta...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  to forum jest gowniane...ale to tylko nasze przypuszczenia

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  ej ale nikt do konca nie wie co on robil noc przed... bycmoze pil, bycmoze uprawial sex, bycmoze nagrywal jakis kawalek, bycmoze nie mogl poprostu zasnąc bo mu ksiezyc swiecil w okno... durne przypuszczenia!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Kurcze SKIBA też człowiek, każdy może i ma prawko do zabawienia się, co prawda to wtedy nie powinni się pokazywać publicznie bo właśnie takie stronki jak m.in. ta mają temat do plotkowania.
  Według mnie "gwiazdy" to też ludzie i robią to samo co my na co dizeń.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX