Jordan: Widziałam okładkę Dity i dla mnie to g*wno

Jordan nieźle skrytykowała Ditę Von Teese!
Jordan krytykuje Ditę Jordan nie przebiera w słowach. - Niedawno widziałam okładkę Dity i dla mnie to g*wno. Ta kobieta jest obrzydliwa. Nie podoba mi się, że jest taka blada - powiedziała Jordan o Dicie von Teese Ditę von Teese można było zobaczyć niedawno na okładce niemieckiego wydania "Playboya". Sesja, jak i sama osoba Dity nie przypadły do gustu brytyjskiej modelce Jordan. - Niedawno widziałam okładkę Dity i dla mnie to g*wno. Ta kobieta jest obrzydliwa. Nie podoba mi się, że jest taka blada. To dla mnie nie wygląda jak Playboy - powiedziała Jordan w jednym z wywiadów. Modelka wyraziła też chęć ponownego rozebrania się dla magazynu. Widać czuje się wyraźnie ciekawszym obiektem westchnień dla mężczyzn. Tylko czy Jordan jest w stanie zaprezentować się lepiej niż Dita?

 

Ditę Von Teese można było zobaczyć niedawno na okładce niemieckiego wydania "Playboya". Sesja i sama osoba Dity nie przypadły do gustu brytyjskiej modelce Jordan.

Niedawno widziałam okładkę Dity i dla mnie to g*wno. Ta kobieta jest obrzydliwa. Nie podoba mi się, że jest taka blada. To dla mnie nie wygląda jak Playboy - powiedziała Jordan w jednym z wywiadów

Tym samym wyraziła ona chęć ponownego rozebrania się dla magazynu. Widać czuje się wyraźnie ciekawszym obiektem westchnień dla mężczyzn.

 

Jak myślicie? Czy Jordan jest w stanie zaprezentować się lepiej niż Dita?

 

Więcej o:
Komentarze (39)
Jordan: Widziałam okładkę Dity i dla mnie to g*wno
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 32

  Jordan Zazdrości Dicie że ona potrafi pokazać swą seksualność w subtelny sposób, bez pokazywania ci.y do obiektywu. Bladość?
  lepiej zachować swój naturalny kolor skóry niż zjarać sie w solarium i wygladać jak pani z pod latarni.

 • aaerin

  Oceniono 35 razy 31

  Piękno to klasa. Jordan w przeciwienstwie do Dity jej nie ma...

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 27

  świetna okładka, dla Jordan pewnie byłaby fajna jakby to ona na niej wystąpiła z rozkraczonymi nogami. Poziom Joli Rutowicz wartościująca ludzi miarą ilości wizyt w solarium.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 26

  Lepiej zrobić ze streepteas'u rodzaj sztuki niż rżnąć się przed kamerami za pieniądze. Dita jest cudowna a ta podrzędna gwiazdka porno nie dorasta jej do pięt :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 20

  co to wgl za jordan ? dita ma klasę , gracje i wszystko czego ta pindzia nie ma

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 19

  To Jordan jest zawistnym g...em!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 19

  Dita jest ładną KOBIETĄ. Pokazuje to doskonale. Można podziwiać ją za delikatność i kobiecość. A Jordan... jest tylko zwykłą babką, dla niektórych TYLKO do puknię*ia... Sorry, ale dla Jordanowej "Palyboy" to rozwalanie nóg pod różnymi kątami i ślinienie się do obiektywów. Tyle.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 19

  Dita ma klasę... podoba mi się jej image. Naprawdę jest niesamowita. Kiedyś słyszałam wywiad z nią i naprawdęma coś do powiedzienia...fajna

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 18

  Krytykować może ktoś, kto jest lepszy od krytykowanego... W tym przypadku ta co krytykuje jest o wiele gorsza niz ta, którą krytykuje. Jordan nie powinna więc zabierac głosu, chyba że nie ma lustra w domu. A chyba napewno nie przegląda się w lustrze, skoro potrafi tak fatalnie się ubierać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX