Jordan: Widziałam okładkę Dity i dla mnie to g*wno

Jordan nieźle skrytykowała Ditę Von Teese!
Jordan krytykuje Ditę Jordan nie przebiera w słowach. - Niedawno widziałam okładkę Dity i dla mnie to g*wno. Ta kobieta jest obrzydliwa. Nie podoba mi się, że jest taka blada - powiedziała Jordan o Dicie von Teese Ditę von Teese można było zobaczyć niedawno na okładce niemieckiego wydania "Playboya". Sesja, jak i sama osoba Dity nie przypadły do gustu brytyjskiej modelce Jordan. - Niedawno widziałam okładkę Dity i dla mnie to g*wno. Ta kobieta jest obrzydliwa. Nie podoba mi się, że jest taka blada. To dla mnie nie wygląda jak Playboy - powiedziała Jordan w jednym z wywiadów. Modelka wyraziła też chęć ponownego rozebrania się dla magazynu. Widać czuje się wyraźnie ciekawszym obiektem westchnień dla mężczyzn. Tylko czy Jordan jest w stanie zaprezentować się lepiej niż Dita?

 

Ditę Von Teese można było zobaczyć niedawno na okładce niemieckiego wydania "Playboya". Sesja i sama osoba Dity nie przypadły do gustu brytyjskiej modelce Jordan.

Niedawno widziałam okładkę Dity i dla mnie to g*wno. Ta kobieta jest obrzydliwa. Nie podoba mi się, że jest taka blada. To dla mnie nie wygląda jak Playboy - powiedziała Jordan w jednym z wywiadów

Tym samym wyraziła ona chęć ponownego rozebrania się dla magazynu. Widać czuje się wyraźnie ciekawszym obiektem westchnień dla mężczyzn.

 

Jak myślicie? Czy Jordan jest w stanie zaprezentować się lepiej niż Dita?