Britney kolęduje po domach

Wygląda dosyć dziwnie. Zobacz i posłuchaj, chociaż... przede wszystkim zobacz!
Britney kolęduje Wygląda przy tym dosyć dziwnie. Ellen De Generes namówiła Britney Spears, żeby razem kolędowały po domach. Gospodyni talk-show i piosenkarka ubrały się jak typowa grupa koledników Ellen De Generes namówiła Britney Spears, żeby razem kolędowały po domach. Gospodyni talk-show i piosenkarka ubrały się jak typowa grupa, która w okresie bożonarodzeniowym śpiewa świąteczne utwory na ulicach w Stanach Zjednoczonych. Cały występ Britney Amerykanie zobaczyli w programie Ellen De Generes. Britney próbowała śpiewać w duecie z prezenterką ''Cichą noc'', czyli ''Silent Night''. Już teraz możecie zobaczyć i posłuchać, jak im to wyszło. Ellen zażartowała, że Britney i ona planują wydanie płyty. Chcielibyście posłuchać innych kolęd w ich wykonaniu? My jednak wolimy, jak Britney śpiewa solo.

 

Ellen De Generes namówiła Britney Spears, żeby razem kolędowały po domach. Gospodyni talk-show i piosenkarka ubrały się jak typowa grupa, która w okresie bożonarodzeniowym śpiewa świąteczne utwory na ulicach w Stanach Zjednoczonych. Uroczo, prawda?

 


 

Cały występ Britney Amerykanie zobaczą w dzisiejszym programie Ellen De Generes. Britney będzie także próbowała śpiewać w duecie z Ellen ''Cichą noc'', czyli ''Silent Night''. Już teraz możecie zobaczyć i posłuchać, jak im to wyszło?

 

 

Ellen zażartowała, że Britney i ona planują wydanie płyty. Chcielibyście posłuchać innych kolęd w ich wykonaniu? My jednak wolimy, jak Britney śpiewa solo.