Miley Cyrus nie żałuje rozbieranej sesji

15-latka pozowała (prawie) nago i, gdy afera ucichła, stwierdziła, że nie było w tym nic złego. Co się dzieje w głowie Miley Cyrus?
Miley Cyrus nie żałuje 15-latka pozowała nago i stwierdziła, że nie było w tym nic złego. Miley Cyrus jako 15-latka pozowała prawie nago i stwierdziła, że nie było w tym nic złego. Miley oraz jej rodzice mocno oberwali za ten odważny wyskok. Miley Cyrus wywołała kilka miesięcy temu publiczną debatę. Jej tematem była sesja fotograficzna dla magazynu Vanity Fair. Dla przypomnienia - jedno ze zdjęć przedstawia nastoletnią gwiazdkę topless, okrytą jedynie czymś w rodzaju szalu. Środowiska konserwatywne zatrzęsły się w posadach i Miley oraz jej rodzice mocno oberwali za ten odważny wyskok. Panna Cyrus wyraziła skruchę, ale na krótko. Okazuje się bowiem, że poza USA sesja została przyjęta trochę "cieplej". - Wszędzie poza Ameryką zdjęcia spodobały się trochę bardziej. Stany są naprawdę bardzo konserwatywne. Ona (Leibovitz) jest niesamowita i bardzo utalentowana... Chciałabym jeszcze kiedyś z nią pracować - mówi Miley. Może niech poczeka z tym do osiemnastki. Trzeba zachować resztki przyzwoitości.

 

16-letnia obecnie Miley Cyrus wywołała kilka miesięcy temu publiczną debatę. Jej tematem była sesja fotograficzna zrealizowana dla magazynu Vanity Fair. Dla przypomnienia - jedno ze zdjęć przedstawia nastoletnią gwiazdkę topless, okrytą jedynie czymś w rodzaju szalu. Środowiska konserwatywne zatrzęsły się w posadach i Miley oraz jej rodzice mocno oberwali za ten odważny wyskok.

 

 

Panna Cyrus wyraziła skruchę, ale na krótko. Okazuje się bowiem, że poza USA sesja przyjęta była trochę "cieplej".

 

- Wszędzie poza Ameryką zdjęcia spodobały się trochę bardziej. Stany są naprawdę bardzo konserwatywne. Ona (Leibovitz) jest niesamowita i bardzo utalentowana... Chciałabym jeszcze kiedyś z nią pracować.

 

Może niech poczeka chociaż do 18-stki. Trzeba zachować resztki przyzwoitości.