James Franco - koleś rzucony przez Seana Penna

30-letni przystojniak, który już zasłynął wspaniałymi kreacjami filmowymi i związkiem z Seanem Pennem. Panie i panowie - wschodząca gwiazda James Franco.
Rzucony przez Seana Penna James Franco wraz z Seanem Pennem wcielili się w parę gejów. 30-letni James Franco w najnowszym filmie "Milk" gra wraz z Seanem Pennem parę gejów. Po zakończeniu zdjęć Penn powiedział: "muszę z tobą zerwać" 30-letni James Franco zagrał u boku utalentowanego gwiazdora w najnowszym filmie "Milk". Aktorzy świetnie dogadywali się na planie serialu, a sytuacja mogła być dość krępująca, gdyż grali parę gejów. James Franco jest gwiazdą ostatniego wydania magazynu BlackBook Bold. Oczywiście nie omieszkał wspomnieć o Seanie: - Po skończeniu "Milka", Sean Penn podszedł do mnie i powiedział: "Teraz będę musiał z tobą zerwać." Mówi również, że film nie zmienił jego stosunku do związków homoseksualnych. Od czasów szkoły średniej nie widział w tym nic złego, więc rola geja nie poszerzyła jego sposobu myślenia. Prywatnie aktor jest zapalonym malarzem, a w swojej karierze ma nawet nocną zmianę w McDonaldzie. Podobno od tamtej pory nie jest wegetarianinem. Warto go obserwować, bo może naprawdę wiele osiągnąć.

 

Oczywiście nie chodzi o związek w sensie rzeczywistym. James Franco zagrał o boku utalentowanego gwiazdora w najnowszym filmie "Milk". Aktorzy świetnie dogadywali się na planie serialu, a sytuacja mogła być dość krępująca, gdyż grali parę gejów.

 

 

James Franco jest gwiazdą ostatniego wydania magazynu BlackBook Bold. Oczywiście nie omieszkał wspomnieć o Seanie:

 

- Po skończeniu "Milka", Sean Penn podszedł do mnie i powiedział: "Teraz będę musiał z tobą zerwać."

 

 

Mówi również, że film nie zmienił jego stosunku do związków homoseksualnych. Od czasów szkoły średniej nie widział w tym nic złego, więc rola geja nie poszerzyła jego sposobu myślenia. Prywatnie aktor jest zapalonym malarzem, a w swojej karierze ma nawet nocną zmianę w McDonaldzie. Podobno od tamtej pory nie jest wegetarianinem.

 

Warto go obserwować, bo może naprawdę wiele osiągnąć.