Kate Moss w ciąży?

Najchudsza z chudych i najbardziej imprezująca z imprezujących modelek świata, Kate Moss, już wkrótce zostanie mamą?
Kate Moss w ciąży? Najchudsza z chudych i najbardziej imprezująca z imprezujących modelek świata Najchudsza z chudych i najbardziej imprezująca z imprezujących modelek świata, Kate Moss podobno jest w ciąży. W związku z tym wpadła w zakupowe szaleństwo Ciąża i spokojny styl życia to rzeczy, z którymi dość ciężko skojarzyć Kate Moss. Brytyjska modelka znana jest nie tylko ze swojej twarzy i ciała - o jej hulaszczym trybie życia krążą legendy. Już wkrótce ma się to zmienić. Po Londynie krążą plotki o imprezie, którą Kate Moss ma zamiar wyprawić już wkrótce. Nie będzie to jednak kolejna zakrapiana libacja, a "baby bash", na którym Kate wszem i wobec oznajmi, że spodziewa się dziecka. Ma się to stać 18 grudnia w domu Moss. - Kate zaliczyła ostatnio parę nocnych wypadów, ale zachowywała się zupełnie inaczej. W zeszły weekend była w "The X Factor" i nawet Simon Cowell powiedział, że trochę się zaokrągliła - mówi źródło. Kate nie pije, nie baluje i wpadła w zakupowe szaleństwo. Podobno ostatnimi czasy nabyła bardzo dużo luźnych ciuchów. Jeśli plotka okaże się prawdą, będzie to drugie dziecko aktorki. Jej córka Lila Grace ma już 6 lat, więc z pewnością ucieszy ją informacja o rodzeństwie. Ojcem potencjalnego dziecka jest Jamie Hince, z którym modelka spotyka się już od jakiegoś czasu.

 

Ciąża i spokojny styl życia to rzeczy, z którymi dość ciężko skojarzyć Kate Moss. Brytyjska modelka znana jest nie tylko ze swojej twarzy i ciała - o jej hulaszczym trybie życia krążą legendy. Już wkrótce ma się to zmienić.

 

Po Londynie krążą plotki o imprezie, która Kate Moss ma zamiar wyprawić już wkrótce. Nie będzie to jednak kolejna zakrapiana libacja, a "baby bash", na którym Kate wszem i wobec oznajmi, że spodziewa się dziecka. Ma się to stać 18. grudnia w domu Moss.

 

- Kate zaliczyła ostatnio parę nocnych wypadów, ale zachowywała się zupełnie inaczej. W zeszły weekend była w "The X Factor" i nawet Simon Cowell powiedział, że trochę się zaokrągliła - mówi źródło.

 

 

Kate nie pije, nie baluje i wpadła w zakupowe szaleństwo. Podobno ostatnimi czasy nabyła bardzo dużo luźnych ciuchów.

 

Jeśli plotka okaże się prawdą, będzie to drugie dziecko aktorki. Jej, jak dotąd jedyna, córka Lila Grace ma już 6 lat, więc z pewnością ucieszy ją informacja o rodzeństwie. Ojcem potencjalnego dziecka jest Jamie Hince, z którym modelka spotyka się już od jakiegoś czasu.