Avril nie umie śpiewać! Posłuchaj

Wiedzieliśmy, że Mariah Carey nie jest, ale to jest totalne dno!
Avril nie umie śpiewać! Wiedzieliśmy, że Mariah Carey nie jest, ale to jest totalne dno! Avril została zaproszona na scenę przez grupę Steel, aby odśpiewać standardzik, czyli kawałek "I Love Rock and Roll" i udowodniła, że nie potrafi śpiewać! Avril odprawiła artystyczny gwałt w klubie Key w Los Angeles. Została zaproszona na scenę przez grupę Steel, aby odśpiewać standardzik, czyli kawałek "I Love Rock and Roll". Niestety nie popisała się wokalnie! Jest występ wyszedł bardzo źle. Prosimy was, nie tłumaczcie nam, że nie miała odsłuchów, że była zła akustyka, że zespół był do bani, albo mikrofon źle działał. Prawda jest taka, że ona nie potrafi śpiewać. 

 

Plotek wyjaśni tylko, że artystyczny gwałt Avril odprawiła w klubie Key w Los Angeles. Została zaproszona na scenę przez grupę Steel, aby odśpiewać standardzik, czyli kawałek "I Love Rock and Roll". Po prostu porażka:

 

 


Prosimy was, nie tłumaczcie nam, że nie miała odsłuchów, że była zła akustyka, że zespół był do bani, albo mikrofon źle działał. Prawda jest taka, że ona nie potrafi śpiewać.