Amy wysłała fance autograf z wymiocinami i kokainą!

O jednego fana mniej.

 

Na jednej ze stron poświęconych Amy Winehouse jej fanka opisuje przykre wydarzenie, w którym bezpośrednio uczestniczyła. Dziewczyna przez kilka miesięcy starała się uzyskać autograf gwiazdy. Wysyłała do niej listy wraz ze zdjęciami z prośbą o podpis. W końcu otrzymała upragniony autograf.

 

Wczoraj otrzymałam autograf, o którym tak długo marzyłam. Po pokoju rozszedł się straszny smród! Zdjęcie wyglądało, jakby ktoś na nie zwymiotował, a następnie zamoczył i wysuszył. Było poplamione na żółto i całe pogięte. Podpis oczywiście wyglądał jak bazgroł. Na dodatek w kopercie znajdował się jakiś dziwny biały proszek. Zapach był nie do zniesienia, więc mama kazała mi to wyrzucić - napisała dziewczyna

 

Czyżby Amy wysłała fance obrzygane zdjęcie z dodatkiem kokainy? Jeśli to prawda, to gwiazda rzeczywiście jest w bardzo złym stanie. A jeśli dalej tak pójdzie, straci jeszcze niejednego fana.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (48)
Amy wysłała fance autograf z wymiocinami i kokainą!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 14

  Ta kobita to ma dobrze!!! Zapewne na Helloween nie ubierajac maski chodzac po domach z powodzeniem moglaby zebrac najwieksza ilosc cukierkow.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 14

  Nie wiadomo ile w tym prawdy, widzial ktos w ogole ta przesylke? No ale jesli tak bylo to tylko potwierdza jaka jest porabana.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  mając talent zniszczyła sobie życie....

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 11

  Nie znam tej pani, ale sądząc po zdjęciach i newsach pojawiających się na Plotku, kobita osiągnęła dno. Ale w tym konkretnym przypadku coś mi nie pasuje. Z tego, co się orientuję i co podpowiada mi logika, to gwiazdy raczej własnoręcznie nie wysyłają zdjęć z autografami do fanów. One jedynie podpisują fotki (przynajmniej chcemy w to wierzyć, że podpisy nie należą do bardzo wykwalifikowanej w tej dziedzinie asystentki), adresowaniem kopert i wysyłką zajmują się zatrudnieni pracownicy bądź - jak ma to miejsce w Polsce - autoryzowane fankluby. Nie wyobrażam sobie, że Madonna, Britney Spears czy Victoria Beckham siedzą wieczorami w domu i liżą znaczki pocztowe. Nie przekonał mnie ten news.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  czy ktoś pomyślał że potrzebna jest jej pomoc ??

 • karolinka01

  Oceniono 12 razy 8

  jeszcze nie widziałam żeby ona wyszła na jakimś zdjęciu normalnie

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  laska z koki sie ucieszy ale niewiem czy z deseru ;))

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Wow, ale czad - ona nie potrzebuje przebrania na Haloween! Wyglada wystarczajaco strasznie.

 • karolinka01

  Oceniono 9 razy 7

  współczuje tej dziewczynie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX