Angelina zoperowała sobie brzuch?

Twierdzi, że to macierzyństwo ją odchudza, ale nikt w to nie wierzy.
Angelina się zoperowała? Twierdzi, że to macierzyństwo ją odchudza, ale nikt w to nie wierzy. Po porodzie Angelina Jolie zachowała świetną figurę i wygląda naprawdę pięknie. Twierdzi, że to macierzyństwo ją odchudza, ale nikt w to nie wierzy Kilka dni temu Angelina pokazała się publicznie pierwszy raz od porodu. Ma świetną figurę i wygląda naprawdę pięknie. - Cały czas opiekuję się dziećmi i karmię piersią. To dlatego tak szybko zrzuciłam kilogramy po ciąży. Nie miałam żadnej operacji usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej. Preferuję naturalne metody i jak widać to działa - powiedziała aktorka, wyjaśniając przyczyny świetnego wyglądu. Tym słowom jednak mało kto wierzy. Jak podają zagraniczne media, Angelina wyznała kilku swoim znajomym, że poddała się operacji, dzięki której pozbyła się kilku zbędnych kilogramów. O tym, czy Angelina miała operację, wie jednak tylko ona sama i jej chirurg.

 

Kilka dni temu Angelina pokazała się publicznie pierwszy raz od urodzenia bliźniaków i powaliła wszystkich. Ma świetną figurę i wygląda naprawdę pięknie. Swój fantastyczny wygląd wyjaśniła następująco:

 

Cały czas opiekuję się dziećmi i karmię piersią. To dlatego tak szybko zrzuciłam kilogramy po ciąży. Nie miałam żadnej operacji usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej. Preferuję naturalne metody i jak widać to działa - powiedziała aktorka

 

Tym słowom jednak mało kto wierzy. Zagraniczne media podają, że Angelina wyznała kilku swoim znajomym, że jednak poddała się operacji, dzięki której pozbyła się kilku zbędnych kilogramów.

O tym, czy Angelina miała operację, wie przede wszystkim ona sama i jej chirurg.

 

 

A jakie jest wasze zdanie?

 

Lubisz wiedzieć, co słychać u gwiazd? Możesz codziennie dostawać maile z gorącymi newsami, zdjęciami i materiałami wideo KLIKNIJ TUTAJ