Woskowy Zac Efron. Zdjęcia.

Równie sztuczny jak oryginał. Dziś zamiast przysmaku dostaniecie wosk! W końcu niektórym Zac się podoba...
Woskowy Zac Efron Jest równie sztuczny jak oryginał! Woskowa podobizna Zaca Efrona, znanego z jednej roli w "High School Musical", stanęła właśnie w słynnym londyńskim muzeum Madame Tussauds Dziś zamiast przysmaku dostaniecie wosk! W końcu niektórym Zac się podoba... Wydawałoby się, że do muzeów figur woskowych Madame Tussauds trafiają podobizny ludzi, którzy są ikonami i legendami, najczęściej jeszcze za życia. Ale jak się okazuje, wystarczy mieć miliony nastoletnich fanek zdobytych dzięki jednej roli w "High School Musical"... Woskowa podobizna Zaca Efrona stanęła właśnie w słynnym londyńskim muzeum. Cóż, miliony fanek będą mogły zobaczyć i dotknąć chociaż podobiznę swojego idola.

 

Wydawałoby się, że do muzeów figur woskowych Madame Tussauds trafiają podobizny ludzi, którzy są ikonami i legendami, najczęściej jeszcze za życia. Ale jak się okazuje, wystarczy mieć miliony nastoletnich fanek zdobytych dzięki jednej roli w "High School Musical"...

 

Woskowa podobizna Zaca Efrona stanęła właśnie w słynnym londyńskim muzeum. Cóż, miliony fanek będą mogły zobaczyć i dotknąć chociaż podobiznę swojego idola.