A teraz przysmak...

Grał "Upiora w operze", ale takim upiorem to on nie jest!
A teraz przysmak Grał "Upiora w operze", ale takim upiorem to on nie jest! Gerard Butler to szkocki aktor, który wystąpił w najnowszym filmie Guya Ritchie "RocknRoll". Reżyserowi spodobał się warsztat aktorki Gerarda, a kobietom on sam Gerard Butler to szkocki aktor, który wystąpił w najnowszym filmie Guy'a Ritchie "RocknRoll". Reżyserowi spodobał się warsztat aktorki Gerarda, a kobietom on sam. Do niedawna aktor był nałogowym palaczem. Z tym problemem walczył na różne sposoby, a pozbył się go w sposób dość nietypowy, bo na planie filmu "P.S. Kocham Cię!" - Paliłem jak smok i nagle dostałem rolę mężczyzny, który umiera na nowotwór. Dzięki filmowi zacząłem rozmyślać o śmierci i zdałem sobie sprawę, że grałem z moim życiem w rosyjską ruletkę. Od tego czasu nie wziąłem papierosa do ust - wyznał aktor.  Jak podoba się wam ten facet?

 

Gerard Butler to szkocki aktor, który wystąpił w najnowszym filmie Guy'a Ritchie "RocknRolla". Reżyserowi spodobał się warsztat aktorki Gerarda, a kobietom on sam.

 

Do niedawna aktor był nałogowym palaczem. Z tym problemem walczył na różne sposoby, a pozbył się go w sposób dość nietypowy, bo na planie filmu "P.S. Kocham Cię!"

 

Paliłem jak smok i nagle dostałem rolę mężczyzny, który umiera na nowotwór. Dzięki filmowi zacząłem rozmyślać o śmierci i zdałem sobie sprawę, że grałem z moim życiem w rosyjską ruletkę. Od tego czasu nie wziąłem papierosa do ust - wyznał aktor.

 

Jak podoba się wam ten facet?