Heather Locklear na spotkaniu AA. Foto!

Jedyny nieanonimowy alkoholik.
Nieanonimowa AA Heather Locklear na spotkaniu AA! Heather Locklear, gwiazda "Dynastii", ostatnio aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu, postanowiła wziąć się w garść i rozpoczęła walkę z uzależnieniem Jedyny nieanonimowy alkoholik! Aktorka Heather Locklear miała ostatnio niemałe problemy. Została aresztowana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Niewykluczone, że narkotyków również. Gwiazda "Dynastii" postanowiła jednak wziąć się w garść i rozpoczęła walkę z uzależnieniem. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na spotkaniu AA. Heather nie sprawiała wrażenia skrępowanej czy zawstydzonej. Może to i dobrze? W końcu ma odwagę przyznać się do swojego problemu i spróbować go zwalczyć. Pochwalamy.

 

Aktorka Heather Locklear miała ostatnio niemałe problemy. Została aresztowana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Nie wykluczone, że narkotyków również.

 

Gwiazda "Dynastii" postanowiła jednak wziąć się w garść i rozpoczęła walkę z uzależnieniem. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na spotkaniu AA. Heather nie sprawiała wrażenia skrępowanej czy zawstydzonej. Może to i dobrze? W końcu ma odwagę przyznać się do swojego problemu i spróbować go zwalczyć.

 

Pochwalamy.

 

 

Zobacz także:

Heather Locklear aresztowana

Więcej o:
Komentarze (4)
Heather Locklear na spotkaniu AA. Foto!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy -4

  first i trzeci tak trzymac

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy -6

  Ale ma oczy na tym zdjęciu. Jak najarana... Czy po sesji mogę zjeść ten aparat? Mogę, mogę?

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy -6

  trzeci!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy -7

  first

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX