Heather Locklear na spotkaniu AA. Foto!

Jedyny nieanonimowy alkoholik.
Nieanonimowa AA Heather Locklear na spotkaniu AA! Heather Locklear, gwiazda "Dynastii", ostatnio aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu, postanowiła wziąć się w garść i rozpoczęła walkę z uzależnieniem Jedyny nieanonimowy alkoholik! Aktorka Heather Locklear miała ostatnio niemałe problemy. Została aresztowana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Niewykluczone, że narkotyków również. Gwiazda "Dynastii" postanowiła jednak wziąć się w garść i rozpoczęła walkę z uzależnieniem. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na spotkaniu AA. Heather nie sprawiała wrażenia skrępowanej czy zawstydzonej. Może to i dobrze? W końcu ma odwagę przyznać się do swojego problemu i spróbować go zwalczyć. Pochwalamy.

 

Aktorka Heather Locklear miała ostatnio niemałe problemy. Została aresztowana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Nie wykluczone, że narkotyków również.

 

Gwiazda "Dynastii" postanowiła jednak wziąć się w garść i rozpoczęła walkę z uzależnieniem. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na spotkaniu AA. Heather nie sprawiała wrażenia skrępowanej czy zawstydzonej. Może to i dobrze? W końcu ma odwagę przyznać się do swojego problemu i spróbować go zwalczyć.

 

Pochwalamy.

 

 

Zobacz także:

Heather Locklear aresztowana