A teraz przysmak...

Roztańczony przystojniak ze "Step up".
Roztańczony przystojniak Channing Tatum był kłopotliwym dzieckiem. Channing Tatum był kłopotliwym dzieckiem. Z tego powodu rodzice angażowali go w różne gry zespołowe, a w konsekwencji wysłali do szkoły wojskowej Z tego powodu rodzice angażowali go w różne gry zespołowe, a w konsekwencji wysłali do szkoły wojskowej. Pracował jako sprzedawca i robotnik na budowie. Kto by pomyślał, że kilka lat później ten przystojniak będzie modelem w takich firmach jak Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Aeropostale i Emporio Armani oraz wystąpi w reklamie telewizyjnej Pepsi i bardzo popularnym spocie Mountain Dew. Największą popularność przyniosła mu rola w hicie "Step up". Taniec Channinga zrobił wielkie wrażenie na dziewczynach z całego świata, które stały się jego fankami. Czy was też ten facet oczarowuje?

 

Channing Tatum był kłopotliwym dzieckiem, więc rodzice angażowali go w różne gry zespołowe, a w konsekwencji wysłali do szkoły wojskowej. Pracował jako sprzedawca i robotnik na budowie. Kto by pomyślał, że kilka lat później ten przystojniak będzie modelem w takich firmach jak Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Aeropostale i Emporio Armani oraz wystąpi w reklamie telewizyjnej Pepsi i bardzo popularnym spocie Mountain Dew.

 

Największą popularność przyniosła mu rola w hicie "Step up". Taniec Channinga zrobił wielkie wrażenie na dziewczynach z całego świata, które stały się jego fankami.

 

Czy was też ten facet oczarowuje?

 

Więcej o:
Komentarze (68)
A teraz przysmak...
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 60 razy 42

  sexy facet :) zrobiłbym mu dobrze <zakochany>

 • Gość: Gość

  Oceniono 41 razy 35

  bardzo przystojny i bardzo męski <marzyciel> :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 19

  owszem jest pociągający, ponieważwygląda jak prawdziwy mężczyzna, a nie wylalusiowany chłopczyk !!!

 • truskaweczka93

  Oceniono 15 razy 13

  a step up 1 i2 ogladalam ze sto razy chyba świetny film!!!! ona to on tez!!!;*;*;*;*

 • truskaweczka93

  Oceniono 15 razy 13

  słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, słodki,słodki,słodki,słodki,słodki,słodki, ON JEST PO PROSTU BOSKI słodziak,słodziak,słodziak,słodziak, kocham go bardzo bardzo bardzo;*;*;*;*;*;*;*;*;*

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  on jest zabójczo boski mmmm...aj aj ;D

 • ladie

  Oceniono 16 razy 12

  to był nokaut!!! uwielbiam go!!!!!! :*:*:*:*:*:*:*:*:*:* jest booski :*

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  mmmmmmmmmm słooooodziak :):):):) kooooocham kocham kocham !!!!! :):):)

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  boskiiii

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX