Paris to zakupoholiczka! Zdjęcia!

Mamy na to dowody. Paparazzi wciąż przyłapują ją na zakupach!
Paris to zakupoholiczka! Paparazzi wciąż przyłapują ją na zakupach! aris Hilton uwielbia wydawać pieniądze i robi to przy każdej nadarzającej się okazji. Paris Hilton uwielbia wydawać pieniądze i robi to przy każdej nadarzającej się okazji. Uwielbia robić zakupy i nieważne co, ważne, że kupuje. Sukienki, buty, wielkie kalkulatory, nutella czy ciastka na wagę - to nie ma żadnego znaczenia. Paparazzi ostatnio przyłapują Paris tylko i wyłącznie na zakupach. Niejedna kobieta chciałaby sobie na to pozwolić. Nam szczególnie marzy się taki duży kalkulator.

 

Paris Hilton uwielbia wydawać pieniądze i robi to przy każdej nadarzającej się okazji. Uwielbia robić zakupy i nieważne co, ważne, że kupuje. Sukienki, buty, wielkie kalkulatory, nutella czy ciastka na wagę - to nie ma żadnego znaczenia.

 

Paparazzi ostatnio przyłapują Paris tylko i wyłącznie na zakupach. Niejedna kobieta chciałaby sobie na to pozwolić. Nam szczególnie marzy się taki duży kalkulator.

 

 

Więcej o:
Komentarze (26)
Paris to zakupoholiczka! Zdjęcia!
Zaloguj się
 • nowinka

  Oceniono 7 razy 7

  JAK BYM MIALA TYLE KASY CO ONA TO TEZ BYM NIE SZCZEDZIŁA! BO PO CO SKLADAC PIENIADZE W SKARPETACH?? :XD

 • martysiaczek

  Oceniono 5 razy 5

  no tak ona ma DUUUUUUUUUŻO kasy to jej nawet plotek zazdrość:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Jak ma kasę to kupuje...też mi sensacja

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  zakupy sa super co wy do niej macie?

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  no cóz jak sie ma kase .... kazdy lubi zakupy :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Paris przylapana na zakupach , przeciez ona caly czas kupuje , no i co, ma pieniadze. Jak by kazda kobieta dostala nieograniczona kase na zakupy ...... uuuuu szalej dusza piekla nie ma:)))

 • ganzegal

  Oceniono 2 razy 2

  E tam od razu zakupoholiczka. Jak już pisali wcześniej, ma pieniądze to kupuje. Teraz kupowanie to hobby, jak czytanie książek czy gra w piłkę. A co niby Paris miałaby robić dla rozrywki? Myslę, że ona poprostu lubi kupować, zawsze miała kasę i jest przyzwyczajona, że jak coś jej się spodoba to może sobie na to pozwolić, to dla niej coś naturalnego. Przynajmniej tak mi się wydaje.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Jakbym miała tyle kasy też bym kuuuupowała :))))))
  A duży kalkulator jej potrzebny bo ma kłopoty ze wzrokiem... Już o tym było ;(

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  ma kasę dziewczyna to kupuje :) która z nas nie robiłaby tak samo gdyby miała taką fortunę jak Paris... www.legalnablondynka.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX