A teraz przysmak...

Morderca z zasadami zdemoralizowany przez iPody i komputery. O co chodzi?
Morderca z zasadami Michael C. Hall w nowej roli. Michael C. Hall zdobył popularność dzięki roli homoseksualisty w serialu "Sześć stóp pod ziemią". Dziś możemy oglądać go na antenie TVN-u w hicie "Dexter" Aktor zdobył popularność dzięki roli geja - współwłaściciela zakładu pogrzebowego w serialu "Sześć stóp pod ziemią". Dziś możemy oglądać go na antenie TVN-u w amerykańskich hicie "Dexter", gdzie gra sympatycznego mordercę z zasadami. Brzmi paradoksalnie prawda? Aktor ma słabość do koleżanek po fachu i techniki. Czuje się jej dzieckiem. Laptopy, Mac, iPod, telefony komórkowe to jego największe hobby.

 

Michael C. Hall zdobył popularność dzięki roli geja, współwłaściciela zakładu pogrzebowego w serialu "Sześć stóp pod ziemią". Dziś możemy oglądać go na antenie TVN-u w amerykańskich hicie "Dexter", gdzie gra sympatycznego mordercę z zasadami. Brzmi paradoksalnie prawda?

 

Aktor ma słabość do koleżanek po fachu i techniki. Czuje się jej dzieckiem. Laptopy, Mac, iPod, telefony komórkowe to jego największe hobby.

 

 

Zobacz także inne ciacha!