"Gotowe na wszystko" wracają na antenę!

Co wydarzy się w czwartym sezonie serialu?
Gotowe na wszystko... Na Wisteria Lane bardzo dużo się dzieje. Na Wisteria Lane bardzo dużo się dzieje. Serial "Gotowe na wszystko" wraca na antenę! Co wydarzy się w czwartym sezonie? Serial "Gotowe na wszystko" wraca na antenę! Co wydarzy się w czwartym sezonie? Susan jest świeżo poślubioną żoną Mike'a i tryska szczęściem. Lynette jest śmiertelnie chora. Bree udaje, że jest w ciąży, by nie skompromitować swojej rodziny, a Gabrielle, która wyszła za kandydata na gubernatora, wciąż ciągnie do Carlosa... Już za tydzień będziemy mogli śledzić kolejne odcinki świetnego serialu "Gotowe na wszystko". Zwariowane i seksowne kury domowe, które stać na bardzo wiele, wracają na antenę Polsatu. Czekamy z niecierpliwością!

 

Na Wisteria Lane bardzo dużo się dzieje. Susan jest świeżo poślubioną żoną Mike'a i tryska szczęściem. Lynette jest śmiertelnie chora. Bree udaje, że jest w ciąży, by nie skompromitować swojej rodziny, a Gabrielle, która wyszła za kandydata na gubernatora, wciąż ciągnie do Carlosa...

 

Już za tydzień będziemy mogli śledzić kolejne odcinki świetnego serialu "Gotowe na wszystko". Zwariowane i seksowne kury domowe, które stać na bardzo wiele wracają na antenę Polsatu.

 

Czekamy z niecierpliwością!