Gwen Stefani przykładną mamusią!

Gwiazda, która poświęca swojemu dziecku sporo czasu. Dlaczego polskie gwiazdy tego nie robią?
Gwen dobrą mamusią! Gwiazdy często robią ze swojej ciąży medialne wydarzenie. Czy ktoś kiedykolwiek widział, na przykład, Edytę Górniak bawiącą się ze swoim dzieckiem, spędzającą z nim czas? Dumnie prezentują swoje duże brzuchy podczas sesji zdjęciowych, potem sprzedają zdjęcia nowo narodzonych dzieci. Jednak, kiedy te zaczynają dorastać skrywają je smętnie przed światem. Nie bawią się z nimi na publicznych placach zabaw, nie zabierają do kina. Czy ktoś kiedykolwiek widział, na przykład, Edytę Górniak bawiącą się ze swoim dzieckiem, spędzającą z nim czas? A Justynę Steczkowską? Kayah zabiera swojego synka, gdzie tylko może. Nawet na nagrania programów, podczas których mały Roch strasznie się nudzi, ale przynajmniej spędza czas z mamą. Zagraniczne gwiazdy nie chronią swoich dzieci tak bardzo. Nie obawiają się, że po wyjściu na ulicę od razu zrobią im zdjęcia. Gwen Stefani beztrosko bawi się ze swoim synkiem na placu zabaw, tuli i całuje. Taką postawę pochwalamy!

 

Gwiazdy często robią ze swojej ciąży medialne wydarzenie, dumnie prezentują swoje duże brzuchy podczas sesji zdjęciowych, potem sprzedają zdjęcia nowo narodzonych dzieci. Jednak, kiedy te zaczynają dorastać skrywają je smętnie przed światem. Nie bawią się z nimi na publicznych placach zabaw, nie zabierają do kina.

 

Czy ktoś kiedykolwiek widział, na przykład, Edytę Górniak bawiącą się ze swoim dzieckiem, spędzającą z nim czas? A Justynę Steczkowską?

 

Kayah zabiera swojego synka, gdzie tylko może. Nawet na nagrania programów, podczas których mały Roch strasznie się nudzi, ale przynajmniej spędza czas z mamą.

 

Zagraniczne gwiazdy nie chronią swoich dzieci tak bardzo. Nie obawiają się, że po wyjściu na ulicę od razu zrobią im zdjęcia. Gwen Stefani beztrosko bawi się ze swoim synkiem na placu zabaw, tuli i całuje. Taką postawę pochwalamy!