Kto ma takie ramię?

Podpowiadamy wam: to ktoś, kto jeszcze żyje!
Kto ma takie ramię? Podpowiadamy wam: to ktoś, kto jeszcze żyje! Allegra Versace jest właścicielką przeraźliwie chudych ramion. Aż trudno uwierzyć, że Allegra jest w stanie podtrzymywać na imprezach pijaną kompankę Kate Moss. Aż trudno uwierzyć, że właścicielka tak chudych ramion jest jeszcze w stanie chodzić. Co więcej, może nawet podtrzymywać koleżankę, która ma spore problemy z poruszaniem się. O kim mowa? To Allegra Versace, która w weekend postanowiła zabalować w towarzystwie swojej przyjaciółki Kate Moss. Trzeba przyznać, że w towarzystwie takiego szkieletu, jakim jest Allegra, to Kate wygląda całkiem apetycznie. No może wyglądałaby, gdyby nie była aż tak bardzo styrana. Przecież od dawna wiadomo, że obie panie co wieczór ostro imprezują.

 

Aż trudno uwierzyć, że właścicielka tak chudych ramion jest jeszcze w stanie chodzić. Co więcej, może nawet podtrzymywać koleżankę, która ma spore problemy z poruszaniem się. O kim mowa?

 

Versacei Moss

 

To Allegra Versace, która w weekend postanowiła zabalować w towarzystwie swojej przyjaciółki Kate Moss. Trzeba przyznać, że w towarzystwie takiego szkieletu jakim jest Allegra, to Kate wygląda całkiem apetycznie... No może wyglądałaby, gdyby nie była aż tak bardzo styrana.

 

Allegra i Moss

 

Po tym jak Kate wsiadła do samochodu raczej mało już kontaktowała....

 

 

 

 

Moss