Dita Von Teese świeci biustem

A raczej jej nieziemski stanik.
Dita świeci biustem A raczej jej nieziemski stanik. Reklama najnowszej linii bielizny Wondebra zaprojektowanej przez Ditę Von Teese bije rekordy popularności. Bo niby jak odmówić sobie takiej małej przyjemności? Tylko Dita Von Teese potrafi w takim stylu zmienić się z blond pani naukowiec w ciemnowłosą piękność o kocich ruchach. Reklama najnowszej linii Wondebra, zaprojektowanej przez samą Ditę, bije rekordy popularności. Bo niby jak odmówić sobie takiej małej przyjemności? Dita Von Teese podkreśla, że bielizna pomogła jej stać się tym, kim teraz jest. - Byłam małą blondynką wychowywaną w środowisku farmerów. Nie było tam zbyt wielu rzeczy glamour i czułam się zwykła i nijaka. Bielizna była jedną z pierwszych rzeczy, których użyłam do stworzenia stylu glamour.  Gdyby reklamy proszku do prania też tak wyglądały, to nikt nie chodziłby w przerwach po herbatę.

 

Tylko Dita Von Teese potrafi w takim stylu zmienić się z blond pani naukowiec w ciemnowłosą piękność o kocich ruchach. Reklama najnowszej linii Wondebra, zaprojektowanej przez samą Ditę, bije rekordy popularności. Bo niby jak odmówić sobie takiej małej przyjemności?

 

Dita Von Teese jest najbardziej znaną burleksą na świecie i, jak sama podkreśla, bielizna pomogła jej stać się tym, kim teraz jest.

 

- Byłam małą blondynką wychowywaną w środowisku farmerów. Nie było tam zbyt wielu rzeczy glamour i czułam się zwykła i nijaka. Bielizna była jedną z pierwszych rzeczy, których użyłam do stworzenia stylu glamour.

 

Gdyby reklamy proszku do prania też tak wyglądały, to nikt nie chodziłby w przerwach po herbatę.