Tak wygląda zakochana dziewczyna!

Piosenkarka straciła głowę dla ukochanego!
Zakochana dziewczyna! Piosenkarka, która straciła głowę dla ukochanego! Leona Lewis każdą wolną chwilę stara się spędzać w towarzystwie ukochanego. Lou Al-Chamaa to mężczyzna, który dodaje pięknej wokalistce skrzydeł Praca - pracą, kariera - karierą, ale nic nie dodaje tak skrzydeł, jak fajny facet u boku, który wie, co zrobić, by kobieta była szczęśliwa. Leona Lewis doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego każdą wolną chwilę stara się spędzać w towarzystwie ukochanego. Lou Al-Chamaa to mężczyzna, który dodaje pięknej wokalistce skrzydeł. Dzięki niemu piosenkarka ma jeszcze więcej sił i energii do pracy, zatem może nas zaskoczyć coraz lepszymi piosenkami.  Paparazzi przyłapali zakochaną parę na zakupach w Los Angeles. Aż miło popatrzeć. Plotek zazdrości. Pytanie: komu bardziej? 

 

Praca - pracą, kariera - karierą, ale nic nie dodaje tak skrzydeł, jak fajny facet u boku, który wie, co zrobić, by kobieta była szczęśliwa.Leona Lewis doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego każdą wolną chwilę stara się spędzać w towarzystwie ukochanego. Lou Al-Chamaa to mężczyzna, który dodaje pięknej wokalistce skrzydeł. Dzięki niemu piosenkarka ma jeszcze więcej sił i energii do pracy, zatem może nas zaskoczyć coraz lepszymi piosenkami...

 

Paparazzi przyłapali zakochaną parę na zakupach w Los Angeles. Aż miło popatrzeć. Plotek zazdrości. Pytanie: komu bardziej?

 

Leona Lewis