Solange Knowles - Wierna kopia Beyonce. Wideo

Plotek przedstawia czarnoskórą piękność zza oceanu - Solange Knowles. I choć jest wierną kopią Beyonce a jej muzyka to odgrzewany kotlet, ludziom posmakowało. Zobacz koniecznie.
Wierna kopia Beyonce Plotek przedstawia czarnoskórą piękność zza oceanu - Solange Knowles. Solange Knowles jest wierną kopią swojej starszej siostry Beyonce. Solange ma 22 lata i jest "gwiazdą" R&B. Zarabia również jako pisarka, aktorka i modelka. Choć Solange jest wierną kopią Beyonce, a jej muzyka to odgrzewany kotlet, ludziom posmakowało. Solange urodziła się w Houston, ma 22 lata i jest "gwiazdą" R&B. Młodsza siostra Beyonce Knowles jest również producentką, pisarką, aktorką i modelką. To tyle dobrego o "Solance". Mimo że Solange uważa się za gwiazdę, jej najnowszych klipów nie można zaliczyć do udanych.

 

Solange urodziła się w Houston, mam 22 lata i jest "gwiazdą" R&B. Oprócz śpiewania, młodsza siostra Beyonce Knowles jest producentką, pisarką, aktorką i modelką. To tyle dobrego o "Solance".

 

Przedstawiamy wam dwa klipy tej młodej producentki, która kocha grać, śpiewa i chodzi po wybiegu (ile miała lat, kiedy zaczęła burzliwą karierę, 10 ?) i sami oceńcie, czy to smaczne: