To nie żaby! To Lopez i McConaughey.

Czyli gwiazdy, które kochają sport.
To nie żaby! To Lopez i McConaughey. Czyli gwiazdy, które kochają sport. Jennifer Lopez i Matthew McConaughey należą do tych gwiazd, które cenią sobie aktywność. Gwiazdy wzięły udział w triatlonie, który miał miejsce w Malibu Jennifer Lopez i Matthew McConaughey należą do tych gwiazd, które cenią sobie aktywność. Piosenkarce ostatnio chodziło przede wszystkim o to, by powrócić do formy po ciąży, natomiast aktora trudno spotkać bez deski surfingowej. Pojawia się z nią częściej niż z matką własnego dziecka. Gwiazdy wzięły udział w triatlonie, który miał miejsce w Malibu. Jennifer i Matthew stawili czoła wyczerpującym konkurencjom: pływali, biegali i jeździli na rowerze, z kolei ich bliscy wspierali ich głośnymi okrzykami. Jak wam się podobają Jennifer i Matthew w tych strojach? Plotkowi przypominają superbohaterów!

 

Jennifer Lopez i Matthew McConaughey należą do tych gwiazd, które cenią sobie aktywność. Piosenkarce ostatnio chodziło przede wszystkim o to, by powrócić do formy po ciąży, natomiast aktora trudno spotkać bez deski surfingowej. Pojawia się z nią częściej niż z matką własnego dziecka.

 

Mathhew

 

Wczoraj gwiazdy wzięły udział w triatlonie, który miał miejsce w Malibu. Jennifer i Matthew stawili czoła wyczerpującym konkurencjom: pływali, biegali i jeździli na rowerze, z kolei ich bliscy wspierali ich głośnymi okrzykami.

 

Jennifer

 

Jak wam się podobają Jennifer i Matthew w tych strojach? Plotkowi przypominają superbohaterów!